Ürün detayları

Renew 800 Steam Station çamaşırlarınızı hızlıca hassas bir şekilde ütülemenizi sağlar. Tek dokunuşla etkinleşir; her türlü kumaş için yüksek basınçlı buhar ve ısı. Karbon ayak izini düşüren geri dönüştürülmüş plastik ve sürdürülebilir ambalaj kullanılmıştır.

Ürün avantajları

PrecisionCareTM – akıllı giysi ütüleme

Profesyonel sonuç için tek dokunuşla seçebileceğiniz hassas buharlı ütüleme ve özel programlar. En zorlu kırışıkları bile hızlıca ütülemeniz için yüksek basınçlı buhar parmaklarınızın ucunda.

Çizilmeye karşı dayanıklı RESILIUM™ Ski 264 taban

RESILIUM™ Ski 264 altın rengi taban, çizilmelere dayanıklıdır ve her türlü kumaşta akıcı bir şekilde kaymak üzere tasarlanmıştır. Ek buhar delikleri kesin performans ve hızlı ütüleme sağlar. Kırışıklarla mücadele etmeye son.

Ön Işık

Akıllı ön ışık ütünün hazır olduğunu gösterir ve kumaşı sürekli aydınlatarak size mümkün olduğunda az çaba harcayacağınız bir ütüleme deneyimi sunar. Hiçbir kırışık gözünüzden kaçmaz.

Yüksek basınçlı buhar

Çamaşırlarınızı her seferinde mükemmel şekilde ütüleyin. 7,5 bar buhar basıncı ve 460 gr güçlü buhar çıkışı ile en zorlu kırışıkları anında giderir.

Büyük su haznesi

"Tek seferde daha fazla ütü yapmanıza imkan veren 1,2 litre kapasiteli büyük su tankı. Daha uzun süre ütüleyin ve tekrar su doldurmak için daha az zaman harcayın. "

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone