Ürün detayları

3’ü 1 arada Electrolux PerfectCare 700 Ankastre Kurutmalı Çamaşır Makinesi; yıkama, kurutma ve buhar programları ile eşsiz çamaşır bakım deneyimi sunar. %96 daha az su* kullanan Buhar programı, giysilere yıkamaya göre daha hassas davranarak daha uzun süre iyi görünümünlerini korumalarına yardımcı olur.
* 1 kg çamaşır ile buhar programı ve narin giysiler programının su tüketiminin karşılaştırıldığı kurum içi test.

Ürün avantajları

Buhar programı ile giysilerinizi tazeler ve kokuları* giderir

Çok az miktarda suyla yeni yıkanmış gibi güzel kokan giysilere kavuşun. Giysilerinizi buhar ile tazeleyerek 25 dakikada kokuları* giderebilir ve kırışıkları azaltabilirsiniz. Daha fazla tazelik için Buhar Programına buhar kokusu ekleyin.

* Kurum dışı testler, Buhar programı ile sigara kokusunun giderildiğini göstermektedir.

DUALCARE SİSTEMİ: YÜNLÜ VE NARİN GİYSİLERİ DE KAPSAYAN MÜKEMMEL BAKIM

DualCare Sistemi yıkama ve kurutma işlemlerini kumaş türüne özel ayarlar ve kurutma aşamasında kumaş tipine özel ayarlanan tambur hareketleri ile giysilerinizi korur. Yünlü yıkama ve kurutma programları, elde yıkanması gereken yünlüler de dahil olmak üzere Woolmark Company tarafından onaylanmıştır.

SENSICARE SİSTEMİ PROGRAM SÜRESİNİ UYARLAR, ENERJİ VE SU TASARRUFU SAĞLAR

SensiCare Sistemi, çamaşır miktarı az ya da fazla fark etmeksizin, yıkama ve kurutma sürelerini çamaşır miktarına göre otomatik olarak ayarlayarak enerji, su ve zaman tasarrufu sağlar. Daha verimli temizlik ve daha sürdürülebilir kaynak kullanımı.

MIXCARE 69' PROGRAMI GİYSİLERİNİZİ AYIRMADAN ETKİLİ BİR ŞEKİLDE TEMİZLER

MixCare günlük karışık çamaşırları yıkarken enerji kullanımını ve kurutma süresini çamaşır yüküne göre ayarlar. Giysileri 30°C’de sadece 69 dakikada yıkar. Optimum performans ve etkili giysi temizliği için MixLoad’u seçin.

Sessiz çalışan kurutmalı çamaşır makinesiyle evinizde huzuru yaşayın.

Sessiz ankastre kurutmalı çamaşır makinesi, dolap kapağının arkasında fazla gürültü oluşturmadan çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede yıkama veya kurutma programı çalıştırırken diğer aktivitelerinize devam edebileceğiniz sakin ve huzurlu bir ortama sahip olabilirsiniz.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone