Zahmetsiz Temizliği Deneyimleyin

Zahmetsiz Temizliği Deneyimleyin

Electrolux Pure Q9

Son araştırmaların* çevremizdeki temizliğin zihinsel durumumuzu etkileyebileceğini gösterdiğini biliyor muydunuz? Ankete katılanların yüzde 81'i temiz bir evde kendilerini daha mutlu hissettiklerini söyledi. Ve sadece iyileşen mutluluk değil, insanların yüzde 85'i daha rahat hissediyor, yüzde 76'sı daha iyi uyuyor ve % 75'i daha az stresli hissediyor. Bu nedenle, temizlik çabalarını kolaylaştıran ürünler tasarlıyoruz; böylece her zaman elinizin altında kolaylıkla ve performansla temizlik yapabilirsiniz.


* Hunting Dynasty, Temiz Ortamın İnsanların Mutluluğu Üzerindeki Etkisi, Mayıs 2019


Pure Q9 Ürün Gamı

 • Al&Git Şarj Standı
 • Performans Kaybı Yok
 • Daha Sessiz Bir Temizlik
 • 55 dakikalık olağanüstü çalışma süresi
 • Yeni BrushRoll Clean
 • Dahil Aksesuarlar: Toz Fırçası, Yarık Başlığı, Teleskobik Erişim Başlığı
 • Evcil Hayvan Modeli
 • Al&Git Şarj Standı
 • Performans Kaybı Yok
 • Daha Sessiz Bir Temizlik
 • 55 Dakikalık Olağan Üstü Çalışma Süresi
 • Yeni BrushRoll Clean
 • Dahili Aksesuarlar: Toz Fırçası, Yarık Başlığı, Hassas Evcil Hayvan Başlığı, Evcil Hayvan Başlığı

Sür&Temizle Şarj Standı

Yeni manyetik şarj standı sayesinde Pure Q9'u şarja bırakmak veya şarjdan almanız için tek yapmanız gereken sürüklemek. Temizlik artık bu kadar basit.

Performans Kaybı Yok*

Toz haznesi dolarken bile, temizlikte tam performansın keyfini çıkarın.Siklonik Ünitede bulunan Hava, Helix vidalı Siklonik Sistemden geçerken siklonik sistem kir parçacıklarını havadan daha verimli şekilde ayırır. Bu sayede süpürgenizde daha az tıkanma olur ve süpürgeniz daha az temizlik ihtiyacı duyar.

*Toz haznesi DMT (standart test) toz ile dolu test edilmiştir. IEC 5.1, 5,7 & 5.9’a göre en yüksek güç ayarında

Performansın Tamamı* – Sesin Yarısına**

Performansta herhangi bir kayıp olmamasına ek olarak, pürüzsüz hava akışı ve sessiz hava çıkışı ile el süpürgesinin tasarımını gürültüyü maksimum düzeyde azaltacak şekilde tasarladık. Geleneksel bir el süpürgesi ile karşılaştırıldığında ses şiddeti yarı yarıya daha az.

 

*Toz haznesi DMT (standart test) toz ile dolu test edilmiştir. IEC 5.1, 5,7 & 5.9’a göre en yüksek güç ayarında
** 73 dB(A) –elde taşınır tasarım ses şiddetini yarı yarıya azaltır. geleneksel el süpürgesine 3dB(A) kazanç.
ERGORAPIDO gibi tasarımlar®,ISO 3743’e göre ölçülmüştür. Pure Electrolux tarafından üretilmiş en sessiz şarjlı dikey süpürge

Olağan Üstü Çalışma Süresi

Mükemmel toz toplama performansıyla 54 dakikaya kadar çalışma süresi ve 3 farklı güç ayarı. Hafıza Özelliği– Temizliğe yeniden başladığınızda en son kullandığınız güç ayarını hatırlar.

 

BrushRoll Clean Özelliği

BrushRollClean Özelliği – Tek adımda fırçayı temizleyin. Bir düğmeye basılması ile fırçaya dolanan tüm saç/kıl ve tozları temizler. Pedala basıldığında otomatik olarak çalışır- Süpürge kapalı durumda olsa bile.

Hand vaccuum

5 Kademeli Hava Filtrasyonu***

(Model Bazlı) Kapalı filtreleme sistemi hijyenik bir ev ortamı için 0.3μm - 10μm boyutları arasındaki partikülleri %99.9 oranında filtreler***. 1. Helezon giriş havası tasarımlı eksenel siklon havanın tozlardan daha iyi arınması için hava akışını siklona doğru hızlandırır. Böylece toz havadan daha iyi bir biçimde ayrılmış olur ve süpürgenin tıkanmasını önler.  2. Filtreli burun konisi. 3. Yıkanabilir sünger filtre. 4. Yıkanabilir Ana Filtre. 5. Yıkanabilir sünger hava çıkış filtresi veya Yıkanabilir E10 emisyon filtresi - ALLERGY modelinde standarttır.


*** EN 60312-1:2017 kriterlerine göre ölçümlenmiştir.

Daha fazlasını oku

2 Farklı Renk Seçeneği

Farklı aksesuar ve özelliklere sahip 2 adet renk ve model.

 • Küçük Toz Fırçası
 • Yarık Başlığı
 • Ekstra Uzun Teleskobik Başlık
 • Küçük Toz Fırçası
 • Yarık Başlığı
 • Evcil Hayvan Tüyleri İçin Hassas Başlık
 • Evcil Hayvan Başlığı

Temiz bir ev refahınızı nasıl etkiler?

Electrolux olarak temiz çevrenin hayat değiştirici olabileceğine inanıyoruz. Çarpıcı şekilde insanların yüzde 81'i, temiz bir evde daha mutlu olduklarını, yüzde 85'i daha rahat hissettiğini ve yüzde 76'sı daha iyi uyuduğunu söylüyor *. Bir mahallenin refahına bir gece yalnızca temizlik yaparak etki edebilir miyiz diye görmek istedik. Yukarıdaki deneyimize bakın ve temizliği zahmetsiz hala getiren ürünleri tasarlama görevimizin nasıl geçtiğini okuyun.

* Hunting Dynasty, Temiz Ortamın İnsanların Mutluluğu Üzerindeki Etkisi, Mayıs 2019

Electrolux Temizliği Zahmetsiz Hale Getirir

Temizliğin hem zihinsel hem de fiziksel efor gerektirdiğinin farkındayız. Ayrıca temiz bir evde yaşamanın hem mutluluğunuzu hem de genel refahınızı artırabileceğini biliyoruz. Bu yüzden hafif ama yüksek performanslı ve her an elinizin altında bulunan süpürgeleri üretiyoruz. Bu sayede daha az zahmetle evinizi temizleyebilir ve böylece kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Yeni Pure Q9

Pure Q9, şimdiye kadarki en şık, erişilebilir ve sessiz kablosuz şarjlı süpürgemizdir. Birinci sınıf iç mekanlardan esinlenen Pure Q9, modern şehirdeki evlere kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Hafif ve çok yönlü; temizlik hiç bu kadar kolay ve zahmetsiz olmamıştı.

Yeni Robot Pure i9

Bu üçgen şekilli robot süpürge, evinizin her yerinde kusursuz bir temzlik sunmak için 3 Boyutlu görüşe sahiptir. Üstün temizleme performansı ile Pure i9.2 evinizi hatırlar ve Pure i9 uygulamasıyla bir telefon yardımı ile yönlendirilebilir. Pure i9 görür, uyum sağlar ve hassas bir biçimde temizler.