Product details

Evinizin şıklığının yanında evinizde kendinizi nasıl hissettiğiniz de önemlidir. OptiBreeze klima ödüllü dış tasarımı ve geliştirilmiş hava temizleme teknolojileri ile mükemmel form ve fonksiyon bütünlüğü sağlar.

Ürün avantajları

Electrolux - Mono Split Inverter Klima - EXI18HJIWI

Pure02 sistemi

Klimamız evinizdeki havayı temizlemenize yardımcı olur. Çoklu filtre sisteminden faydalanan güçlü Pure02 sistemi sizi zararlı bakterilerden, küflerden, alerjenlerden ve virüslerden korur ve verimli bir şekilde duman ve diğer kokuları emer. Daha temiz havaya sahip olun ve daha sağlıklı bir yaşam sürün.

Electrolux - Mono Split Inverter Klima - EXI18HJIWI

Her tip dekorasyona uyum sağlayan ödüllü şık tasarım

OptiBreeze klima her tür dekorasyona mükemmel uyum sağlayan Ret Dot ödüllü tasarımı ile evinize şıklık katar. Inox panel çıtası, kapalıyken görünmeyen ekran ve yuvarlatılmış köşe tasarımı ile göz doldurur.

Electrolux - Mono Split Inverter Klima - EXI18HJIWI

Eşsiz konfor bir dokunuş kadar yakın

Klimanız günlük zamanlayıcı programı ile günün dilediğiniz saatinde mükemmel konfor sunar. Kumandadan ayarlanabilen zamanlayıcı ile günün istediğiniz saatinde klimanız evinizi dilediğiniz ısıya kendisi getirir veya kapanır.

Electrolux - Mono Split Inverter Klima - EXI18HJIWI

Düşük enerji tüketimiyle tüm yıl kesintisiz konfor

Soğutmada A++, ısıtmada A+ sınıfı enerji verimliliği sağlayan Electrolux klima tüm sene kesintisiz olarak kışın sizi ısıtır, yazın ise serinletir. Evinizde mükemmel konforu doğaya ve bütçenize zarar vermeden elde edersiniz.