Ürün detayları

Özel geliştirilmiş süpürge başlığımız, halı üzerindeki düşük ses için özel geliştirilen tasarımı sayesinde yivlerle yükseltildi. Hava kanalının aerodinamik tasarımı, pürüzsüz iç profili körük ve yüksek fırçalar sayesinde hoş olmayan gürültü azaltıldı.

Ürün avantajları

Silent Air Technology™ ile Daha Sessiz

Yenilikçi Silent Air Technology™ sayesinde evinizi kimseyi rahatsız etmeden süpürün. UltraOne; üstün hava yalıtımlı sessizleştirilmiş bir hortuma ve mükemmel toz toplamayı sessizlikle birleştiren FlowMotion Extreme başlığa sahiptir. Sadece 66dB ses seviyesi ile konfor ve performans bir arada.

Pratik süpürme deneyimi için tüm detayları gözden geçirdik

Hafifletilmiş gövde, artırılmış manevra kabiliyeti, evinizde kolay saklama imkanı, Multi Room System™, 3 yönlü park sistemi, değiştirilmesi kolay filtre ve 12 m etkinlik yarıçapı ile UltraOne Green süpürmeyi eğlenceye dönüştürür. Ayrıca daha sağlıklı bir ev için Allergy Plus filtreye sahiptir.

Zor yüzeyleri kolayca temizlemek için FlowMotion™ 3'ü 1 arada mini başlık

Kanepeler, dar köşeler, garip noktalar. Süpürme işleminiz ne olursa olsun, FlowMotion™ 3'ü 1 arada mini başlıkla farklı ihtiyaçlara hızlıca geçiş yapın. Temizlik esnasında fırça, aralık başlığı veya döşeme başlığı arasında kolayca geçiş yapın ve işiniz bittiğinde elektrikli süpürgenizin içine koyun.

Destek

Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone