Product details

Özel geliştirilmiş süpürge başlığımız, halı üzerindeki düşük ses için özel geliştirilen tasarımı sayesinde yivlerle yükseltildi. Hava kanalının aerodinamik tasarımı, pürüzsüz iç profili körük ve yüksek fırçalar sayesinde hoş olmayan gürültü azaltıldı.

Ürün avantajları

Electrolux - Torbalı Elektrikli Süpürge - EUOC94DB

Silent Air Technology™ sayesinde çok sessiz

Yenilikçi Silent Air Technology™ özelliği sayesinde başkalarını rahatsız etmeden temizlik yapabilirsiniz. UltraOne mükemmel bir sessiz hortum ve ultra etkili sessiz FlowMotion Extreme başlığa sahiptir. Sonuç olarak 66 dB ses ile çalışır.

Electrolux - Torbalı Elektrikli Süpürge - EUOC94DB

Zahmetsiz temizlik için üstün kaliteli kullanım

Daha hafif, daha hareketli, saklaması daha kolay. Süpürmek artık daha zahmetsiz. Multi Room System™, 3 esnek sabitleme klipsi, kolay değiştirilebilen filtre ve 12 m uzunluğunda hortum ile UltraOne'i taşımak bir keyif. Daha sağlıklı ev ortamları için Alerji filtresine sahiptir.

Electrolux - Torbalı Elektrikli Süpürge - EUOC94DB

En zorlu yüzeyleri kolayca temizlemek için FlowMotion™ 3'ü 1 arada başlık

Kanepeler, en derin köşeler, en inatçı lekeler. Ne zaman temizlik yapmanız gerekirse gereksin, FlowMotion™ 3'ü 1 arada ile her zaman hazırsınız. İhtiyacınız olduğunda fırça, döşeme ya da zemin nozülünü kolayca değiştirebiliirsiniz ve işiniz bittiğinde elektrik süpürgenizin içinde muhafaza edebilirsiniz.