Ürün detayları

Süpürme deneyimi Pure D8.2 ile değişiyor. SmartMode Teknolojisi, PureSound Sistemi, OneGo Power Clean başlığı etkili bir temizlik, akıllı ve eşsiz şekilde sessiz bir temizlik deneyimi sunuyor.

Ürün avantajları

SmartMode Teknolojsi. Zemin ve Halılar Arasında Otomatik Güç Ayarı

Daha önce hiç olmadığı kadar etkili ve akıllı süpürme. Gelişmiş SmartMode teknolojisi zemin türünü otomatik tespit ederek her türlü zeminde en iyi ve en zahmetsiz temizliği sağlayacak şekilde emiş gücünü kendi ayarlar.

PureSound Sistemi. 57dB(A)* ile şaşırtıcı derecede sessiz

PureSound sistemi; yalıtımlı motor, hava sızdırmazlık ve yeni başlık tasarımının birleşimi sayesinde temizlik artık tüm zemin türlerinde sessiz. Çevrenize rahatsızlık vermeden temizlik yapmanıza olanak sağlar. *8 Temmuz 2013 tarih ve (AB) 666/2013 sayılı Komisyon Yönetmeliğine göre ölçülmüştür.

*8 Temmuz 2013 tarihli 666/2013 no’lu AB Komisyonu Düzenlemesine göre ölçülmüştür.

Her Türlü Zeminde Üstün Toz Alma Performansı İçin OneGo Power Clean Başlık

Tamamen yeni OneGo Power Clean başlık, tüm zemin türlerini üstün bir şekilde temizlemek için tasarlanmıştır. Zeminlerinizi tek bir hareketle temizlemek için tasarlanmıştır.

% 55 Geri Dönüşümlü, % 100 Dayanıklı.

Gezegenimize düşünceli bir şekilde yaklaştık ve % 55 geri dönüştürülmüş malzemeden bir elektrikli süpürge yarattık. Pure D8.2 kaliteden ödün vermeyen sürdürülebilir bir seçimdir.

Hijyenik, tertemiz evler

HEPA filtreleme sistemi, 0,3 mikron küçüklüğündeki tozları, ev tozu akarlarını ve alerjenleri %99,99’a* kadar filtreleyerek havayı temizler.

*EN 60312-1 standardında gerçekleştirilen ve standart kum/toz parçacıkları kullanılarak, 0,3 - 10 mikron boyutlarındaki mikro toz parçacıklarının filtrelendiği şirket içi testlere göre.

Aksesuarlar

Destek

Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone