Ürün detayları

Ultimate 800 Wet&Dry ile aynı anda hem süpürme hem paspas yapabilirsiniz. Üstün performanslı kablosuz süpürge toz ve kırıntından, hayvan tüyü ve sıvılara kadar tüm kir ve döküntüleri zahmetsizce temizler.

Ürün avantajları

Electrolux - Islak & Kuru Kablosuz Süpürge - EW81U3DB

Akıllı kir tespiti Kolaylaştırılmış temizlik

Akıllı kir tespit özelliğiyle tozları ve sıvıları zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Wet&Dry süpürge kirleri infrared teknolojisiyle tespit ederek emiş gücünü otomatik ayarlar. Etkili su dağıtımı özelliği ile yapışkan kirleri dahi temizleyebilirsiniz.

Electrolux - Islak & Kuru Kablosuz Süpürge - EW81U3DB

Yere dökülen sıvıları etkili şekilde temizler

Wet&Dry Kablosuz elektrikli, yapış yapış ketçap artıklarından inatçı kahve lekelerine, ıslak kirleri etkili bir şekilde temizler ve hepsi bir arada bir temizlik deneyimi sunar.*

Electrolux - Islak & Kuru Kablosuz Süpürge - EW81U3DB

Kendi kendini temizleyen başlık

Rulo fırçanızı temizlerken elleriniz kirlenmez. Tutamaktaki düğmeye basılarak etkinleştirilen rulo fırça temizleme işleminde rulo kendini yıkamak için serbest bırakılan temiz su ile dönecek ve aynı zamanda kirli suyu vakumlamak için emiş etkinleştirilecektir.

Electrolux - Islak & Kuru Kablosuz Süpürge - EW81U3DB

35 dakikaya kadar* çalışma süresi

Tek şarjda 35 dakikaya varan batarya ömrü. Sürekli şarj etme zahmetine elveda, 143 m²'ye kadar sorunsuz temizliğe merhaba deyin.*

Minimum modda çalışma süresi ve temizlik kapsamı, temiz ve kuru sert zemin üzerinde, minimum modda, 0,3 m/s çalışma hızında, her alanı kapsamak için tek sürüşü kapsayan şirket içi hesaplamalara dayanmaktadır.

Electrolux - Islak & Kuru Kablosuz Süpürge - EW81U3DB

Islak ve kuru yüzeylerde mükemmel temizleme performansı

Etkili performans ile hem kuru hem ıslak yüzeylerde mükemmel temizlik. Kuru kırıntıların %99'unu toplayan ve sıvıları etkili şekilde temizleyen Wet&Dry Kablosuz süpürge lekesiz bir temizlik deneyimi sunar.

*3 - 7 mikrometre boyutlarındaki parçaları toplamı oranını ölçen kurum içi test sonuçlarına göre. Test pirinç taneleri ve standart M3 somun ve vidalarla yapılmıştır.

Destek

Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone