Keşfet

Ev Konforu

Alışılmış tasarımlara 
meydan okuyoruz

Yumuşak kıvrımları sert hatlarla değiştirdik. Yeni Electrolux AirFlower, benzer ürünlerin geleneksel kare tasarımını geride bırakarak size bildiğiniz tüm klimaları unutturacak. Güçlü performansı ve şık tasarımı sayesinde evinizi teknoloji ile buluşturacak. Evinize yakışan tasarımı ile göz zevkinize de hitap edecek.

Daha serin, sağlıklı bir yuva

Soğutucunun sesinden rahatsız olmadan huzurla uyuyan bir kadın

Sessize yakın klima

OptiBreeze klima ile geceleri rahat uykunun ve temiz havanın tadını çıkarın. Özel uyku modu sayesinde uyku döngünüze uygun sıcaklık seviyesini ayarlar. Bunun yanında havadaki kokuyu, alerjenleri ve bakterileri de temizler. Gelişmiş filtreleri havayı her zaman temiz ve taze tutarken uykunuz bölünmez ve sağlıklı bir şekilde uyanırsınız. Tümü neredeyse sessiz 22 dB çalışma sesinde.

Salona yerleştirilen bir Electrolux ChillFlex ünitesi

Her yerde konforlu soğutma

Bu esnek, modern ve verimli klimayı istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. ChillFlex taşınabilir klima, hareketi kolaylaştırmak için çizmeyen tekerleklere ve üst tutamaçlara sahiptir. Uzaktan kumandadaki sensör nerede olursanız olun ideal sıcaklığı ayarlamanıza yardımcı olur. Böylece ihtiyacınız olduğu anda maksimum konforu yakalayabilirsiniz.

Serin, huzurlu bir evde dinlenen bir aile

Klima

Dışarıda hava nasıl olursa olsun rahatın ve huzurun tadını çıkarın. İster yatak odasına ister iş yerine, yanınıza almanız yeterli. ChillFlex Plus taşınabilir klima ile ihtiyacınız olan her yerde havanızı değiştirin. Üstün enerji verimliliği ve çağdaş tasarımı ile çevresine harika bir uyum sağlar.

Büyüleyici temiz hava

Electrolux OptiBreeze X3 AirConditioner klimamız tasarım ve fonksiyonellik açısından mükemmeldir. Taze, temiz hava solumanızı sağlayarak sağlık ve esenlik getiren eşsiz eklentilere sahiptir.

 • 1
  Ödüllü tasarım

  Kategorisinde en iyi tasarım ödülü olan Red Dot Award kazananı

 • 2
  PureO2 sistemi

  Alerjenden ve tozdan uzak bir çevrede yaşamak için yüksek verimliliğe sahip temizlik

 • 3
  Tek bir tıkla konfor

  Günün belirli zamanlarında açılması veya kapanması için ayarlayabilirsiniz

WiFi ControlBox

Akıllı telefonunuz sayesinde serinleyin

WiFi ControlBox sayesinde eve döndüğünüzde sizi mükemmel sıcaklık karşılasın. Bu uygulama ile akıllı telefonunuzu kullanarak istediğiniz yerden evinizdeki havayı kontrol edebilirsiniz. Sıcaklığı takip edebilir ve her odada farklı sıcaklık ve fan hızı ayarlayabilirsiniz. Ve gün sonunda size zahmetsizce konfor sağlayacak bir eve gitmeyi kim istemez?

Daha konforlu bir ev

Akıllı nem alma cihazı evinize ferahlık getirerek çalışma ortamınızı destekler

Akıllı nem alma cihazı

Hassas nem kontrolü ve hızlı, kolay hava kurutma işlevi için AmbiFlex'i seçin. Odanızdaki nemi otomatik olarak kontrol eden güçlü bir nem gidericidir. Göz alıcı şık tasarımı ile her yere uyum sağlarken evinizdeki nemi verimli bir şekilde giderir.

Sıcak, konforlu bir ev

Sıcacık evinde köpeği ile birlikte huzur bulan bir kadın

Her odaya uygun bir radyatör

Biraz daha sıcağa ihtiyacı olan odalarınız mı var? HeatFlex radyatör şık yağ dolgulu bir ısıtıcı ve ideal bir çözümdür. Düşük maliyetli ve pratik bir şekilde evinizin her köşesinde sabit sıcaklık sağlar. Şık tasarımı ile her evin modasına uygundur.

İskandinavya'nın engin bilgisi ile evinizi yuvaya dönüştürün

Electrolux Optibreeze X5 Air-to-Air HeatPump her mevsim konforlu yaşamın tadına varmanız için üstün bilgimiz kullanılarak tasarlandı.

 • 1
  Düşük enerji, düşük fatura

  Optimize edilmiş ürün tasarımı ile hem ısıtma hem de soğutmada A++ performans

 • 2
  PureO2 sistemi

  Alerjenden ve tozdan uzak bir çevrede yaşamak için yüksek verimliliğe sahip temizlik bileşenleri

 • 3
  Bir fısıltıdan daha sessizdir

  Düşük gürültülü tasarımı sayesinde tüm gece rahatsız olmadan çalıştırabilirsiniz