Keşfet

AnimalCare Collection™

UltraOne Animal elektrikli süpürge

UltraOne™ Animal

Dünyanın ilk AAAA performans notuna sahip ürün ailesinden UltraOne™ Animal serisi elektrikli süpürgemiz, süpürme ucundan hava çıkışına kadar tozlu havayı mükemmel şekilde izole eder. UltraOne™ farklı zeminlerde en yüksek performansı sağlayan elektrikli süpürgemizdir. XXL toz torbası, güçlü hava akış teknolojisi ve yüksek performanslı başlıklar ile UltraOne™ Animal toz, kıl ve alerjenlerden kurtulmanız için en büyük yardımcınız olacak.

UltraSilencer Zen Animal Elektrikli Süpürge

UltraSilencer™ Zen Animal 

Aile fertlerinizi ve sevimli dostlarınızı rahatsız etmeden mükemmel temizliği elde edin.

UltraSilencer™ Zen Animal serisi duymakta zorlanacağınız kadar düşük ses seviyesi ile (58 dB) evinizdeki dostlarınızın tüylerinden günün dilediğiniz saatinde kimseyi rahatsız etmeden kurtulmanızı sağlar.

UltraFlex™ Animal Elektrikli Süpürge

UltraFlex™ sayesinde temizlik artık eskisinden çok daha kolay. Evinizde odadan odaya geçerken fiş çek-tak derdine elveda deyin. Multiroom system™ ile donatılmış UltraFlex süpürgeler 12 metreye varan süpürme etkinlik yarıçapı ile priz değiştirmeden tüm evinizi rahatça süpürebilmenizi sağlar. Evinizdeki sevimli dostlarınızın tüyleri sizi endişelendiriyorsa kesin çözümü için UltraFlex Animal serisi ile tanışın.

Ergorapido Animal

Ergorapido™ Animal

Ergorapido™ sayesinde koltuk ve döşemelerde biriken evcil hayvan tüylerine kolayca elveda diyebilirsiniz.

Kedinizin döktüğü kumları, köpeğinizin koltuğa çıktığında bıraktığı tüyleri dert etmeyin. Electrolux'ün efsanevi kablosuz şarjlı süpürgesi Ergorapido şimdi el ünitesine takılabilen mini turbo başlık ile donatıldı. Ergorapido ile evinizin tüm zeminini birkaç kolay manevra ile tüylerden arındırdıktan sonra el ünitesine takacağınız turbo başlık ile koltuk ve yataklarınızdaki tüylerden de birkaç saniye içerisinde kurtulabilirsiniz.