Keşfet

AnimalCare Collection™

Pure C9 Animal Elektrikli Süpürge

En iyi ve en sessiz Electrolux toz torbasız elektrikli süpürge. Pure C9, PureFlow Silent sistemi ile üstün temizlik performansı sunar. Huzurlu bir temizlik deneyimi için PureFlow Silent sistemi ile seleflerine kıyasla 4 kat daha sessiz. Kullanımı oldukça basit çöp boşaltma sistemi ve erişimi kolay filtreler sayesinde kolay, hızlı ve doğru bir biçimde bakım sağlanır. 7 kademeli gelişmiş filtre sistemi sayesinde yakalaıdığı tüm toz, kir ve alerjenleri haznede hapseder. Animal modeli ile birlikten gelen Mini Turbo Başlık yardımıyla koltuk, kanepe ve halı gibi yüzeylerde sevimli dostlarımızın bıraktığı tüyler rahatlıkla süpürülür.

Ergorapido Animal

Ergorapido™ Animal

Ergorapido™ sayesinde koltuk ve döşemelerde biriken evcil hayvan tüylerine kolayca elveda diyebilirsiniz.

Kedinizin döktüğü kumları, köpeğinizin koltuğa çıktığında bıraktığı tüyleri dert etmeyin. Electrolux'ün efsanevi kablosuz şarjlı süpürgesi Ergorapido şimdi el ünitesine takılabilen mini turbo başlık ile donatıldı. Ergorapido ile evinizin tüm zeminini birkaç kolay manevra ile tüylerden arındırdıktan sonra el ünitesine takacağınız turbo başlık ile koltuk ve yataklarınızdaki tüylerden de birkaç saniye içerisinde kurtulabilirsiniz.

Pure D9 Animal Elektrikli Süpürge

Pure D9 Animal

Aile fertlerinizi ve sevimli dostlarınızı rahatsız etmeden mükemmel temizliği elde edin.

FlowMotion ile hareket dirençsiz süpürmeyi deneyimleyin. Pure D9, XL EasyRoll tekerlekler, daha sessiz bir temizlik sunan tasarıma sahip patentli başlık ve ödün vermeyen temizlik performansı sunar. Otomatik emiş gücü ayarı, Koldan kumanda özelliği, CleanLift toz torbası değişim sistemi gibi son teknoloji özelliklerle donatıldı.

Animal modeli ile birlikte gelen S-Bag E203S Koku Önleyici torba, içindeki aktif karbon tabakası sayesinde sevimli dostlarımızdan arta kalanların torbada birikerek koku yapmasını engeller. Aynı zamanda 3 katmanlı yapısı ile toz, polen ve allerjenleri %99 oranında hapsederen bir filtre görevi görür. Büyük Turbo başlık ile halı ve kilimlerdeki evcil hayvan tüyleri rahatlıkla süpürülürken, Mini Turbo Başlık ile kanepe ve yatak üzerindeki tüyler rahatlıkla süpürülür.

Tam Performans - Şimdi Yarı Yarıya Sessiz

En sessiz kablosuz dikey süpürgeyi sunan göz alıcı tasarım. Sessizlik, pürüzsüz hava akışı ve sessiz hava çıkışı ile garanti altına alındı. Maksimum ses yalıtımı ile tasarlandı. Alüminyum çerçevesi sayesinde hafif ve otomatik BrushRollClean özelliği ile çok pratik.

Yüksek performansına eşlik eden 5 kademeli filtre sistemi sayesinde tüm toz, polen ve allerjenler %99 oranında etkisiz hale getirilir. Ana başlıkta bulunan Turbo fırça halı ve kilim gizi yüzeylerden evcil hayvan tüylerinin toplanmasını kolaylaştırırken, BrushRoll Clean özelliği ile fırçaya dolanan tüyler bir bıçak yardımıyla el değmeden temizlenir. Animal modeli ile birlikte gelen Mini Turbo başlık Pure Q9'un çıkarılabilir el ünitesine takılır ve kanepe ve yatak gibi yüzeylerden evcil hayvan tüyleri rahatıkla toplanır.