Ürün detayları

FlameLight Gazlı Ocak'ın parlak LED'leri, brülörün açık mı yoksa kapalı mı olduğunu görmenizi sağlar. Ayrıca, dokuz kademeli alev gücü seviyesini güvenle kontrol etmenize ve seçmenize olanak tanır, böylece pişirdiğiniz her yemek için alevin yoğunluğunu kolayca seçebilirsiniz.

Ürün avantajları

Electrolux - Gazlı Ankastre Ocak - KGG95375K

Canlı FlameLight LED'ler sayesinde alev yoğunluğunu kolayca seçebilirsiniz

Parlak FlameLight LED'ler ile seçeceğiniz gücü güvenli bir şekilde kontrol edin. Parlak LED'ler, seviye 1'den seviye 9'a kadar alev yoğunluğunu görmenizi ve seçmenizi kolaylaştırır. FlameLight ayrıca bir brülörün kapalı veya açık olduğunu görmenizi sağlar.

Electrolux - Gazlı Ankastre Ocak - KGG95375K

StepPower ile güvenilir pişirme

StepPower kontrollerimizle gazlı ocağınızın alev seviyesini hassas bir şekilde yönetin. Isı seviyesini 1-9 arasında seçin ve bu sayede eğilip bakmanıza gerek kalmadan kolayca doğru ayarı yapın.

Electrolux - Gazlı Ankastre Ocak - KGG95375K

Davlumbazla iş birliği yapan Hob2Hood teknolojili akıllı ocak

Entegre Hob2Hood teknolojili ocağınız uyumlu Electrolux davlumbazla ile sürekli iletişimde kalır. Ocağınızı çalıştırdığınızda pişirme yönteminize göre ocağınız davlumbazınızı kendiliğinden çalıştırır.

Electrolux - Gazlı Ankastre Ocak - KGG95375K

Minute Minder ile yemekleri pişerken takip etmek artık çok kolay

En basit haşlanmış yumurtadan mükemmel bir kremalı risottoya kadar, ocağınızda ne pişirirseniz pişirin en iyi yemeği yapmak için Minute Minder'ı ayarlayın. Et marinasyonu veya hamur kabartma gibi mutfaktaki diğer işlemler için de kullanabilirsiniz.

Electrolux - Gazlı Ankastre Ocak - KGG95375K

LED Göstergeler ocağınızın hala sıcak olup olmadığını size bildirir

Yemeklerinizi gaz ateşinde pişirirken daha fazla güvenlik için iki önemli ekstra özellik ekledik. LED Göstergeler, bir brülörün açık veya kapalı olduğu hakkında sizi uyarır. Kalan ısı göstergeleri, tava desteklerinin kullanıldıktan sonra hala sıcak olup olmadığını gösterir.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone