Product details

700 Pro StepPower gazlı ocağımızı kullanarak işinizi şansa bırakmayın ve yemek pişirmenin tadını çıkarın. 1-9 arasında ayarlama yaparak alev seviyelerini yönetebilirsiniz. Sürekli kontrol etmenize gerek olmadığından mükemmel bir yemek hazırlamak artık çok kolay.

Ürün avantajları

Electrolux - Gazlı Ankastre Ocak - KGU64361X

StepPower ile güvenilir pişirme

StepPower kontrollerimizle gazlı ocağınızın alev seviyesini hassas bir şekilde yönetin. Isı seviyesini 1-9 arasında seçin ve bu sayede eğilip bakmanıza gerek kalmadan kolayca doğru ayarı yapın.

Hızlı pişirme için Hızlı Brülör

Hızlı Gaz Brülörleri, yemek pişirmenin hızlı ve etkili bir yoludur. Klasik gazlı ocakların aksine Hızlı Brülörler %20 daha az enerji tüketir. Ayrıca, tencere ve tavaların tabanını ısıtmak için alevi hassas bir biçimde yönlendirir, böylece yiyecekleri hızlı bir şekilde pişirebilirsiniz.

Electrolux - Gazlı Ankastre Ocak - KGU64361X

Daha lezzetli yemekler için güçlü derin tava

Güçlü derin tava brülörümüzle yiyeceğinizin lezzetini artırın. Bir derin tavada taze karidesleri kızartmak veya ağız sulandıran köriler yapmak amacıyla makarna yapmak için mükemmel olan yüksek ısı seviyeleri sağlar. Brülörlerimizin güçlü ısıları ile muhteşem lezzetler hazırlayın.

Electrolux - Gazlı Ankastre Ocak - KGU64361X

Dökme Demir Izgara ile profesyonel görünüm

Ocağınızın Dökme Demir Izgara ile profesyonel bir görünümü olacaktır. Bu sağlam tava destekleri sayesinde pişirme işleminizi dengeli bir yüzeyde yapabilirsiniz. Sağlam malzeme yapısı sayesinde uzun kullanım ömrü.

Electrolux - Gazlı Ankastre Ocak - KGU64361X

Entegre Ateşleme sistemi için basın

Entegre Ateşleme sistemini kullanarak hemen pişirmeye başlayın. Ocağı etkin hale getirmek için düğmeye basın ve döndürün, brülörler ateşleyecektir. Hızlı ve güvenilir olmasından ötürü mükemmel yemekler hazırlamaya odaklanabilirsiniz.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Ürün Kılavuzları

Electrolux cihazınızın kılavuzunu bulun ve indirin.

Garanti

Garanti süreleri, şartları ve ek garanti paketleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bizimle temasa geçin

Yorum ve sorularınızı bize gönderin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.