Product details

Yeni mutfak yardımcınız 900 Serisi SensePro® indüksiyonlu ocakla tanışın. Kablosuz bir sensör yiyeceğinizin iç sıcaklığını ölçer ve bunu ocağa iletir. Bu sayede yiyeceklerinizi gönül rahalığıyla haşyalabilir, kızartabilir ve yiyeceğinizi mühürleyebilirsiniz.

Ürün avantajları

Electrolux - İndüksiyonlu Ocak - EIS8648

Yiyecek Sensörüyle Hassas Sonuçların Tadını Çıkarın

Kablosuz Yiyecek Sensörümüz evinizde profesyonel yiyecekler hazılramanıza yardımcı olur. Yiyecek sensörü yiyeceklerin sıcaklıklarını tam olarak ölçer ve hassas sonuçlar için ocak ile iletişim kurar. Bu sayede yiyeceklerinizin tam olarak istediğiniz kadar pişmesini sağlar.

Electrolux - İndüksiyonlu Ocak - EIS8648

Ocağınızı Dokunmatik Ekranla Kontrol Edin

Dokunmatik ekran tam renkli olup kullanımı oldukça basittir. Pişirmek istediğiniz yemeği seçtiğinizde, ocak her bölge için canlı geri bildirim görüntüler; böylece pişirme işlemini zahmetsizce takip edebilirsiniz. Ayrıca ocak her seferinde mükemmel sonuçlar için adım adım talimatlar bile veriyor.

Electrolux - İndüksiyonlu Ocak - EIS8648

Bridge işlevi ile daha fazla pişirme alanı için bölmeleri birleştirin

Bridge fonksiyonu sayesinde iki ayrı pişirme bölgesini tek ve büyük bir yüzey olarak kullanabilirsiniz. Otomatik yapılan sıcaklık ve zaman ayarları sayesinde, plancha ürünleri veya kavurma tencereleri için ideal bir ortam yaratılır.

Electrolux - İndüksiyonlu Ocak - EIS8648

Hob2Hood® ile yalnızca pişirmeye odaklanın

Hob2Hood® fonksiyonuyla ocağı kablosuz olarak davlumbaza bağlayabilirsiniz. Siz yemek pişirmeye başlayın ve davlumbaz ocak ayarına bağlı olarak en verimli çekişi sağlamak için kendisini otomatik olarak ayarlasın. Mutfaktaki zor işi üzerinizden alır.

Electrolux - İndüksiyonlu Ocak - EIS8648

Her Bölge Ayrı Ayrı Zamanlanır

Birden fazla yemek pişirmek karmaşık olabilir, ancak zamanlayıcıları ayarlamak karmaşık olmamalıdır. Her pişirme bölgesi için ayrı zamanlayıcılar ayarlayın ve zamanlayıcı bittiğinde ocak otomatik olarak kapanır.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Ürün Kılavuzları

Electrolux cihazınızın kılavuzunu bulun ve indirin.

Garanti

Garanti süreleri, şartları ve ek garanti paketleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bizimle temasa geçin

Yorum ve sorularınızı bize gönderin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.