Product details

No Frost teknolojisi dondurucuda kar ve buz oluşumunu önler, böylece kullanım ömrü boyunca buz çözmenize gerek kalmaz. Sevdiğiniz yiyecekleri depolamak için ekstra alan sağlarken, daha fazla hijyen ve daha kolay temizlik sunar.

Ürün avantajları

No frost teknolojisi ile dondurucuda buzlanmaya son

No Frost teknolojisi ile buz çözdürmeye gerek kalmaz. Buz oluşmasını önler ve performansı her zaman en üst düzeyde tutar.

Electrolux - Çekmeceli Derin Dondurucu - LUT5NF20X

Dokunmatik Elektronik Kontroller ile zahmetsiz kontrol

Dokunmatik Elektronik Kontroller ile dondurucu ayarlarına ve fonksiyonlarına kolayca erişebilir ve soğutma sistemini zahmetsizce yönetebilirsiniz. Mutlak kontrol parmaklarınızın ucunda.

Electrolux - Çekmeceli Derin Dondurucu - LUT5NF20X

Dokunmatik Elektronik Kontroller ile zahmetsiz kontrol

Dokunmatik Elektronik Kontroller ile dondurucu ayarlarına ve fonksiyonlarına kolayca erişebilir ve soğutma sistemini zahmetsizce yönetebilirsiniz. Mutlak kontrol parmaklarınızın ucunda.

Electrolux - Çekmeceli Derin Dondurucu - LUT5NF20X

FastFreeze ile dokuları koruyun

FastFreeze sistemi taze meyve ve sebzelerin vitamin, doku, lezzet ve yararlı özelliklerini koruyacak şekilde çabucak donmalarını sağlar.

Dağılmaz cam malzemeden güvenli raflar

Dondurucunun dayanıklı rafları, sağlamlığıyla bilinen dağılmaz cam malzemeden üretilmiştir. Raflara dökülen yiyecek ve içecek artıkları nemli bir bezle kolayca temizlenebilir.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Hoş geldiniz. Bu alan size özel. Bizimle düşüncelerinizi paylaşın. Sizleri düşüncelerinizi paylaşmaya ve sesinizi duyurmaya davet ediyoruz.

Aşağıya bir misafir olarak değerlendirme yapın veya ve düşüncenizi paylaşın

{{ props.errorNickname }}

Kullanıcı adınız yorumunuzla beraber görüntülenecektir. Lütfen isim ve soyisminizi birlikte yazmayınız, aksi taktirde yorumunuz yayına alınmayacaktır

Değerlendirmenizi onaylamak için e-posta adresinize ihtiyacımız var

{{ props.errorEmoji }}

Bu bölüm cihazınızın kalite, tasarım ve performansı hakkındaki yorumlarınıza ayrılmıştır. Sipariş süreci, teslimat ve montaj ile alakalı yorumlarınız için müşteri hizmetlerimize başvurmanızı rica ederiz. Yazdığınız yorumlar sitede yayımlanmadan önce kontrol edilir. İçerik kuralları hakkında daha detaylı bilgi almak için Yorumlama Rehberi içeriğini inceleyebilirsiniz.

Hüküm ve şartları kabul etmelisiniz

En yeni

Son

Most helpful

En yüksek puan

En düşük puan

Reviews in other languages Translated reviews

5
Translated from Polish
kasiaa15-88 04 Aralık 2021

Mükemmel seçim!

Sonunda, birçok yedek parça alabilen çok güzel bir dondurucu buldum. Çok işlevsel, güzel görünüyor ve en önemlisi, uzun ürünleri de barındırıyor, bu da buzdolabında iç düzenlemeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca bir artı, iç mekandaki basit düzendir. Artık akşam yemeği ile birlikte dondurucuya veya dondurucu kaplarına bir miktar köfte koyabiliyorum, böylece acil günlerde hazır, ev yapımı bir akşam yemeğine ulaşabiliyorum. Sıcaklık kontrolü de vardır. Bu ürünle ilgili beni cezbeden bir diğer şey ise, bu tür geleneksel ürünlerde olduğu gibi, içerdeki don birikimini ortadan kaldıran ve sonunda zaman zaman buzunu çözme endişesi duymama gerek olmayan No Frost sistemi. Bu yüzden aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar.
Electrolux markası hakkında her zaman iyi bir fikre sahip oldum ve bu sefer hayal kırıklığına uğramadım. Etiketlerin, kapıların, contaların ve diğer şeylerin kalitesi çok iyi. Dışarıdan gelen kapılar da çizilmez ve çok çabuk kirlenmez - büyük bir artı veriyorum. Mıknatıslar ve diğer süslemeler yapıştıran çocuklarla burada temiz tutabilir ve arada sırada bir bezle etrafta uçmazsınız. Çocuklu ailelere şiddetle tavsiye ediyorum - işe yarıyor!

 • Tasarım
  5
 • Fonksiyon
  5
 • Kalite
  5
 • kasiaa15-88 Bu Ürünü öneriyor

Çeviri feragatnamesi

Bu yorum, muadil bir üründen veya başka bir dil içerikli siteden alınmıştır.

 • Tasarım
  5
 • Fonksiyon
  5
 • Kalite
  5
 • kasiaa15-88 Bu Ürünü öneriyor

Diğer ürünler

Electrolux - Çekmeceli Derin Dondurucu - LUT7ME28X2
Çekmeceli Derin Dondurucu
 • No Frost sistemle kar ve buz çözme işine son
 • No frost teknolojisi ile dondurucuda buzlanmaya son
 • DesignLine ile benzersiz görünüm
 • Birinci sınıf LED dondurucu aydınlatması
 • On yıllık kompresör garantisi

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Ürün Kılavuzları

Electrolux cihazınızın kılavuzunu bulun ve indirin.

Garanti

Garanti süreleri, şartları ve ek garanti paketleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bizimle temasa geçin

Yorum ve sorularınızı bize gönderin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.