Product details

No Frost teknolojisi dondurucuda buz oluşumunu önler, böylece bir daha asla buz çözmenize gerek kalmaz. Sevdiğiniz yiyecekleri depolamak için ekstra alan sağlarken, daha fazla hijyen ve daha kolay temizlik sunar.

Ürün avantajları

No Frost, sonsuza dek

No Frost teknolojisi dondurucuda buz birikimini önler, böylece bir daha asla buz çözmenize gerek kalmaz. Sevdiğiniz yiyecekleri depolamak için ekstra alan sağlarken, daha fazla hijyen ve daha kolay temizlik sunar.

Elektronik Panelden sıcaklık ve fonksiyon ayarlarını yapın.

Elektronik Panel derin dondurucu fonksiyonları ve iç sıcaklık ayarlarını kolayca yapmanızı sağlar.

MaxiBox ile alan konusunda taviz yok

Özel olarak tasarlanmış MaxiBox çekmecesi, dondurucunuzdaki en büyük malzemeler için bile fazla depolama alanı sağlar. Yani alanınızı daha kolay ve verimli bir şekilde organize edebilirsiniz. Patates poşetlerinden karpuza kadar her şeyi kolaylıkla saklayabilirsiniz.

Electrolux - Çekmeceli Derin Dondurucu - LUT5NF20X

FastFreeze ile dokuları koruyun

FastFreeze sistemi taze meyve ve sebzelerin vitamin, doku, lezzet ve yararlı özelliklerini koruyacak şekilde çabucak donmalarını sağlar.

Değerlendirmeler

Yorumunuzu paylaşmak ister misiniz?
Ürünlerimizi geliştirmemiz için fikirlerinizi bizimle paylaşın

Düşünceleriniz kendimizi sürekli geliştirmemiz ve diğer tüketicilerimizin yeni ürün alırken vereceği kararlar açısından önemlidir. Değerlendirmeye yıldız notu vererek başlayabilirsiniz.

Bir değerlendirme yazın

Hoş geldiniz. Bu alan size özel. Bizimle düşüncelerinizi paylaşın. Sizleri düşüncelerinizi paylaşmaya ve sesinizi duyurmaya davet ediyoruz.

Aşağıya bir misafir olarak değerlendirme yapın veya oturum açın ve düşüncenizi paylaşın

{{ props.errorNickname }}

Kullanıcı adınız yorumunuzla beraber görüntülenecektir. Lütfen isim ve soyisminizi birlikte yazmayınız, aksi taktirde yorumunuz yayına alınmayacaktır

Değerlendirmenizi onaylamak için e-posta adresinize ihtiyacımız var

{{ props.errorEmoji }}

Bu bölüm cihazınızın kalite, tasarım ve performansı hakkındaki yorumlarınıza ayrılmıştır. Sipariş süreci, teslimat ve montaj ile alakalı yorumlarınız için müşteri hizmetlerimize başvurmanızı rica ederiz. Yazdığınız yorumlar sitede yayımlanmadan önce kontrol edilir. İçerik kuralları hakkında daha detaylı bilgi almak için Yorumlama Rehberi içeriğini inceleyebilirsiniz.

Hüküm ve şartları kabul etmelisiniz

Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederiz

Doğrulama e-postanız için lütfen gelen kutunuzu kontrol edin.

Reviews in other languages Translated reviews

5

Mükemmel seçim!

tarafından kasiaa15-88 hakkında 04 Aralık 2021 Translated from Polish

Sonunda, birçok yedek parça alabilen çok güzel bir dondurucu buldum. Çok işlevsel, güzel görünüyor ve en önemlisi, uzun ürünleri de barındırıyor, bu da buzdolabında iç düzenlemeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca bir artı, iç mekandaki basit düzendir. Artık akşam yemeği ile birlikte dondurucuya veya dondurucu kaplarına bir miktar köfte koyabiliyorum, böylece acil günlerde hazır, ev yapımı bir akşam yemeğine ulaşabiliyorum. Sıcaklık kontrolü de vardır. Bu ürünle ilgili beni cezbeden bir diğer şey ise, bu tür geleneksel ürünlerde olduğu gibi, içerdeki don birikimini ortadan kaldıran ve sonunda zaman zaman buzunu çözme endişesi duymama gerek olmayan No Frost sistemi. Bu yüzden aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar.
Electrolux markası hakkında her zaman iyi bir fikre sahip oldum ve bu sefer hayal kırıklığına uğramadım. Etiketlerin, kapıların, contaların ve diğer şeylerin kalitesi çok iyi. Dışarıdan gelen kapılar da çizilmez ve çok çabuk kirlenmez - büyük bir artı veriyorum. Mıknatıslar ve diğer süslemeler yapıştıran çocuklarla burada temiz tutabilir ve arada sırada bir bezle etrafta uçmazsınız. Çocuklu ailelere şiddetle tavsiye ediyorum - işe yarıyor!

Çeviri feragatnamesi

Bu yorum, muadil bir üründen veya başka bir dil içerikli siteden alınmıştır.

 • Tasarım
  5
 • Fonksiyon
  5
 • Kalite
  5
 • kasiaa15-88 Bu Ürünü öneriyor

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?

I am error text

Diğer ürünler

Electrolux - Çekmeceli Derin Dondurucu - LUT7ME28X2
Çekmeceli Derin Dondurucu
 • Olağanüstü tasarım
 • DesignLine ile benzersiz görünüm
 • No Frost, sonsuza dek
 • Birinci sınıf LED dondurucu aydınlatması
 • 10 yıl garantili kompresör

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Ürün Kılavuzları

Electrolux cihazınızın kılavuzunu bulun ve indirin.

Garanti

Garanti süreleri, şartları ve ek garanti paketleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bizimle temasa geçin

Yorum ve sorularınızı bize gönderin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.