Ürün detayları

PerfectCare 800 kurutma makinesi, DelicateCare System ile hassas giysilerin dahi ilk günkü formunu ve görünümünü uzun süre korumasını sağlar. Tambur hareketleri ve kurutma sıcaklığı kumaşlara özel uyarlanır. Kurutma makinesinde kurutulmaya uygun olmayan birçok giysiyi bile güvenle kurutabilirsiniz.

Ürün avantajları

Electrolux - Isı Pompalı Kurutma Makinesi - EW8H359ST

Giysilerinizde çekme* ve şekil bozulmalarına son.

Inverter Motor teknolojisi tamburun her kumaş tipine göre farklı hız ve ritimde dönmesini sağlar. Isı hassasiyeti kumaş türüne göre özel olarak ayarlanır. Özel hassasiyet gerektiren giysileriniz mükemmel şekilde korunur.

*Yünlülerde dışarıda sererek yapılan kurutmayla yapılan kıyaslama.

Electrolux - Isı Pompalı Kurutma Makinesi - EW8H359ST

SmartSense System ile giysilerinizin nem oranı mükemmel şekilde kontrol edilir

SmartSense System ile giysilerinizin nem oranı program boyunca mükemmel şekilde kontrol edilir. Belirlenen kuruluk elde edildiği anda program derhal sona erer, giysilerin nemli çıkması veya zarar görmesi tamamen önlenir.

Electrolux - Isı Pompalı Kurutma Makinesi - EW8H359ST

İki kata kadar daha düşük sıcaklıkta mükemmel kurutma sonuçları elde edin*

GentleCare System; Heat Pump teknolojisi sayesinde çamaşırları standart makinelere kıyasla yarı sıcaklıkta benzer sürede kurutur. Giysileriniz kurutulurken yüksek ısıya maruz kalmaz, ömürleri uzar, formları korunur.

*Geleneksel kurutma makinelerindeki kurutma sıcaklığına kıyasla.

Electrolux - Isı Pompalı Kurutma Makinesi - EW8H359ST

Yeni Nevresim XL ve Karışık XL programı ile çok daha dengeli kurutma

Kapasiteleri artırılmış yeni Nevresim XL ve Karışık XL programları OptiFlow hava akış teknolojisi sayesinde karışık yüklerde ve nevresimlerde çok daha dengeli kurutma sağlar. Zorlu yüklerde bölgesel nemlilikleri önler.

Hem kurutur, hem de bakteri ve virüslerin % 99,9'unu giderir*

Hijyen programı sıcaklığı belirli bir süre 60°C üzerinde sabit tutarak bakteri ve virüslerin % 99,9'unu yok eder. Sağlığınız için hem kurutma hem de hijyen sağlar.

* Swissatest Testmaterialien AG tarafından 2021'de gerçekleştirilen harici testte Candida albicans, MS2 Bacteriophage ve Escherichia coli için test edilmiştir (Test Raporu No. 20212038).

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone