Garanti

Electrolux'ü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Garanti süreleri ürüne göre değişkenlik göstermektedir.

Garanti belgesi ve şartlarına ulaşmak için tıklayın.

3 yıl garantili ürünler:

2 yıl garantili ürünler:

Inverter motora sahip buzdolapları, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri ve bulaşık makinelerine, ürünün 90 gün içerisinde sistemimize kayıt edilmesi koşuluyla, 10 yıl ücretsiz Inverter Motor Garantisi verilmektedir. Tarafınıza gelecek olan Inverter Motor Garantisi hakkındaki e-postayı veya çıktısını, gerektiğinde ibraz etmek üzere, 10 yıl boyunca saklamayı unutmayın. Ürününüzü kaydederek 10 Yıl Inverter Motor Garantisinden faydalanmak için tıklayın.

Standart 2 veya 3 yıllık garanti süresini +2 yıl veya +4 yıl ek garanti paketlerimizi satın alarak uzatabilirsiniz. Aşağıda listelenmiş olan Electrolux ürünleri için ek garanti uygulanabilir.

Garantisi ek garanti paketleri ile uzatılabilen ürünler:

Ek garanti paketlerimize ait fiyat bilgisi için Electrolux Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezimizi arayarak, e-posta adresimize yazarak veya iletişim formumuzu kullanarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Garanti uzatma işlemi; irsaliye veya fatura tarihinden itibaren başlamak üzere, montaj sonrasında ve standart garanti süresinin bitimine kadar, dilenen herhangi bir zaman aralığında yapılabilir. Ek garanti paketlerini yetkili servislerimize başvurarak satın alabilirsiniz. 

Satın alınan ek garanti kartı yetkili servisimizden kesinlikle teslim alınmalı ve gerektiğinde ibraz edilmek üzere garanti süresi boyunca saklanmalıdır. 

Ek garanti koşullarını buradan öğrenebilirsiniz.

Ürününüzle alakalı dokümanlara kolayca ulaşmak, ücretsiz sunulan avantajlardan faydalanmak, kullanım ipuçları edinmek ve faydalı aksesuarları ve bakım malzemelerini incelemek için ürününüzü kayıt ettirmenizi öneriyoruz

Electrolux müşteri hizmetleri: 0850 250 35 89 | musteri_hizmetleri@electrolux.com