Uzman yetkili servisimiz her zaman hizmetinizde

Electrolux yurt çapında daima güncel eğitimlere tabi tutulan uzman teknisyenlerin görev aldığı yetkili servis ağı ile daima hizmetinizdedir. Olası aksiliklerde hızlı ve uzman çözüm için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ürünlerimizle alakalı sorularınızın cevaplarına ve yaşadığınız sorunların çözümlerine kolayca ve hızlıca ulaşmak için aşağıdaki sorun gidericiyi kullanarak arama yapabilirsiniz:

Belgelerinizi bulun

İngilizce ve başka dillerde kılavuzlar için tarama yapın.

Belgeleri keşfet

Servisinizden randevu almak

Garanti süresi içinde, ücretsiz servis randevusunu telefondan veya çevrimiçi alabilirsiniz. Garantiniz yoksa, ya tek seferlik bir onarım fırsatından yararlanabilir ya da 12 aylık bir garantiye sahip olmanız için Onarım ve Koruma programımıza katılabilirsiniz.

Çamaşır makinesi

Garantim var

Ücretsiz onarım randevusu alın.

Servis randevusu
Tamirci

Garantimi uzatmak istiyorum

Cihazınızın tüm kullanım ömrü için kapsamı genişletin. Garanti ekibimizi arayın:

0880 1234 123
Tamirci

Garantim yok

Tek seferlik bir onarım fırsatından yararlanabilir ya da 12 aylık bir garantiye sahip olmanız için Onarım ve Koruma programımıza katılabilirsiniz. Onarım ekibimizi arayın:

0880 1234 123

Our pledge

Size daima mümkün olan en iyi servisi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Size söz veriyoruz. Ustaların ustası mühendislerimiz, yurdun dört bir yanında hizmetinizde. Müşteri hizmetleri ekiplerimiz dost canlısı, yardımcı ve beceriklidir. Bütün bunlar bize, size evinizde en iyi hizmeti vermemizi sağlıyor. Cihazlarınız, evinizin ayrılmaz birer parçası ve biz de öyle kalmaları için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.