Uzman yetkili servisimiz her zaman hizmetinizde

Electrolux yurt çapında daima güncel eğitimlere tabi tutulan uzman teknisyenlerin görev aldığı yetkili servis ağı ile daima hizmetinizdedir. Olası aksiliklerde hızlı ve uzman çözüm için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ürünlerimizle alakalı sorularınızın cevaplarına ve yaşadığınız sorunların çözümlerine kolayca ve hızlıca ulaşmak için aşağıdaki sorun gidericiyi kullanarak arama yapabilirsiniz:

Belgelerinizi bulun

İngilizce ve başka dillerde kılavuzlar için tarama yapın.

Belgeleri keşfet

Orijinal yedek parçaları bulun

Cihazlarımızla birebir uyum sağlayan % 100 uyumlu orijinal yedek parçaları yetkili servislerimiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Orijinal olmayan yedek parçalar ürününüzün çalışmasını olumsuz etkileyebilir, can ve mal güvenliğinizi tehlikeye sokabilir. Bu yüzden her zaman orijinal yedek parça kullanmanızı öneririz.

Mağaza

Yetkili Servisimizden Randevu Alın

Yetkili servislerimizden hizmet almak için servis bulucu linkimizi kullanabilir veya 0 850 250 35 89 numarasından müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makinesi

Ürünüm Garantili

Garanti belgenizi, kurulum hizmet fişinizi ve faturanızı ibraz ederek garantili onarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yetkili servislerimize ulaşın
Tamirci

Garanti süresini uzatmak istiyorum

Belirli ürünlerdeki garanti süresini, yetkili servislerimizden +2 yıl veya +4 yıl ek garanti paketlerimizi satın alarak uzatabilirsiniz.

0 850 250 35 89
Tamirci

Ürünümün garanti süresi bitti

Yurt çapındaki eğitimli yetkili servislerimiz orijinal yedek parçalarla hizmet vermeye hazırdır.

Servis Bulucu

Size sözümüz

Evinizin vazgeçilmezi cihazlarınızın her zaman en iyi verimle çalışması için daima en iyi hizmeti sunuyoruz. Yetkili servis teknisyenlerimizi düzenli eğitimlere tabi tutuyor ve hizmet sonrası memnuniyetinizi ölçüyoruz. Eğitimli, güler yüzlü ve çalışkan teknisyenlerimiz ve müşteri hizmetleri temsilcilerimiz daima size yardımcı olmak için hazır.