Ürün detayları

Temizliği dilediğiniz yerden yapın. 600 Robot Süpürge temizlik zamanını programlamanıza ve temizlik haritasından temizliği takip etmenize olanak tanır. Hepsini sezgisel uygulamamızdan yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden derinlemesine bir temizlik için.

Ürün avantajları

Uygulamamız ile robot süpürgeyi kolayca kontrol edin

Canlı Temizlik Haritası ile robot süpürgeyi dilediğiniz yerden takip edin. Kullanımı kolay bu uygulamamız aynı zamanda sizin programınıza göre temizlik rutinlerini de programlar.

Hem temizlikte hem de paspasta en iyisi. Hem süpürür hem paspaslar

Bu yenilikçi çift fonksiyonlu robot süpürge, zeminleri hem temizler hem de paspaslar. Bu robot süpürge, sizin yerinize zeminleri paspaslayan entegre paspas özelliği ile evinizi çok daha az çabayla temizlemenizi sağlar.

120 dakikaya* kadar çalışma süresi ile evinizin zeminlerini tek bir şarj ile temizler

120 dakikaya* kadar çalışma süresi sağlayan tam dolu şarja sahip piliyle bu robot süpürge, temizliğin ortasında durmayacaktır. Evinizdeki zeminlerin tamamen temizlendiğinden emin olun.

*Kurum içi testler sonucunda, hesaplanan yüzey alanı 84 m2 olan bir evde minimum modda 120 dakika kullanım süresini desteklediği görülmüştür.

Güçlü emiş kapasitesi sayesinde hayvan tüyü gibi en küçük parçaları bile alır

Bu robot süpürge ile sıra dışı temizlik sonuçları elde edin. Ekmek kırıntısı, pirinç tanesi ve hayvan tüyü gibi 2 ila 7 mm arasındaki orta ve büyük boyutlu kırıntıları alırken son derece etkilidir*. Zeminlerinizin gözle görülebilir bir şekilde temiz kalmasını sağlar.

* IEC 62885-7’ye göre gerçekleştirilen kurum içi testler baz alınmıştır

Otomatik olarak şarj olur ve temizliğe devam eder

Pil seviyesi %20’nin altına düştüğünde robot, şarj olmak için otomatik olarak şarj istasyonuna döner. Robot yeniden şarj olduktan sonra, sizin taşımanıza gerek kalmadan en son temizlik yaptığı yere dönerek temizliğe devam eder.

Destek

Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone