Anti-Alerji Serisi

Alerji Serisi

Pure C9 Elektrikli Süpürge

Pure C9 Allergy

Pure C9, PureFlow Silent sistemi ile üstün temizlik performansı sunar. Huzurlu bir temizlik deneyimi için PureFlow Silent sistemi ile seleflerine kıyasla 4 kat daha sessiz. Kullanımı oldukça basit çöp boşaltma sistemi ve erişimi kolay filtreler sayesinde kolay, hızlı ve doğru bir biçimde bakım sağlanır. Pure C9, 7 aşamalı filtreleme sistemiyle gelişmiş mikro toz filtrelemesi sağlar ve evinize yalnızca temiz hava salınımını garanti eder. 3 Boyutlu filtre kirlendikçe yıkanara ömür boyu kullanılabilir.

Ergorapido Allergy

Ergorapido Allergy

Şarjlı Dikey Süpürgeler üst düzey rahatlık sunar. Kablosuz ve şık tasarımları sayesinde evinizin herhangi bir yerinde her an elinizin altında bulunabilirler. 2'si 1 arada ,çıkarılabilir el süpürgeli tasarım, yapısıyla temizliğinize çeşitlilik katar.

Ergorapido Alerji modeli çıkarılabilir el süpürgesine takılabilen, UV ışıklarla bakterileri etkisizleştiren bir yatak başlığıyla gelir. Bu başlık ile koltuk, kanepe ve yatakğınızın üstündeki bakteri ve alerjenlerden rahatlıkla kurtulun. Ergorapido'nun Anti-Alerjik özelliği İngiliz Alerji Derneği tarafından onaylanmıştır.

Pure D82 Elektrikli Süpürge

Pure D8.2 Allergy

Pure D8.2 evinizi mükemmel bir temizlik deneyimi yaşamanız için Akıllı mod, düşük hareket direnci, konforlu toz yönetimi ve sessiz temizlik özelliklerini bir araya getiriyor. Ayrıca Pure D8.2’nin üretiminde kullanılan materyalin %55’i geri dönüşümden kazanılmış materyaldir. Böylece Pure D8.2 kaliteden ödün vermeden çevresel sürdürülebilirlik sağlamış oluyor.

Pure D8.2 Alerji modeli HEPA 13 filtre ve S-Bag E206 Anti-Alerji torbalar ile gelir ve bu sayede alerjenlerien iyi düzeyde filtreler. Böylece evinizde rahat nefes alabilirsiniz.