Explore 7 Filtre Kahve Makinesi

Explore 7 Filtre Kahve Makinesi

Fevkalade lezzetli kahveyi günlük rutininize katın.
 
Basit şekilde, manuel Pour Over kahve geleneksel bir filtre gibi çalışır en büyük fark su dağıtımını kontrol etme becerinizdir. Geleneksel bir filtre kahve demlemede öğütülmüş kahvenin üzerine her seferinde biraz sıcak suyu manuel olarak, kahveyi önceden bir miktar ıslatarak suyun daha eşit bir şekilde süzülmesini sağlar ve daha iyi aromalar elde edersiniz. En iyi aroma için su kaynamanın hemen altında, 92-96 santigrat derece sıcaklıkta olmalıdır. 

Bu demleme tekniği, kahveyi tamamen yeni bir seviyeye taşıdı. Aynı zamanda, günümüzde tüketiciler kahvelerini çok daha dikkatli seçiyor ve kökeni, süreci, kavurma ve demleme tekniklerinin hepsinin tadı ve kaliteyi nasıl etkilediği konusunda giderek daha fazla bilgi sahibi oluyorlar.
 
Bu nedenle ilk ECBC* onaylı hassas kahve demleme makinemizi piyasaya sürüyoruz. Geniş AutoBloom™ duş başlığı kahveyi eşit şekilde ıslatır ve optimum aroma sağlar. Pour Over kahve tekniğinin otomatik bir versiyonudur ve yeni nesil tutkulu kahve severler için güçlü bir araçtır.

Her Fincanda Sertifikalı Demleme

Explore 7 Kahve makinemiz Avrupa Kahve Demleme Merkezi (ECBC) standartlarını yedi farklı alanda karşılıyor. Örnek olarak bir karaf kahveyi tam olarak 92°C-96°C arasında yalnızca 6 dakikada demleyebiliyor. Bu sıcaklık aralığı kahve aromasının suya en iyi karıştığı sıcaklıktır. Böylece çekirdeklerinizden en iyi lezzeti alırsınız.

Daha Lezzetli Bir Kahve Için Geniş Duşlama Başlığı

AutoBloom™ duş başlığı standart başlıktan daha geniş olmak için tasarlandı*. Otomatik dökme teknolojisi ile su yoğun kahveyi bile eşit derecede ıslatır. Her demlemede tutarlı yoğunluğu garanti eder.

*EKF7700 modeliyle kıyaslanmıştır.

AromaSelector ile Daha Fazla Aroma

Ekstra lezzet için aroma seçiçiyi aktifleştirin – az miktarda kahve demlemek için mükemmel seçim. Aynı kalitede kahve, yalnızca daha güçlü bir lezzet.

Karaf ve Karıştırma Çubuğuyla Tutarlı Lezzet

Karafımız ve özelleştirilmiş karıştırma çubuğu ile her zaman tutarlı ve lezzetli kahve keyfi. Kahve karafın içine dökülürken, aromalar çok yönlü bir tat için hafifçe karıştırılır. Böylece her yudum son yudum kadar lezzetli olur.

Doldurması Kolay Su Haznesi ve Filtre Sepeti

Her sabah zahmetsiz kahve keyfi için. Explore 7 Kahve Makinesi filtresi hızlı ve kolay kullanım için yana kaydırılarak açılır su haznesi ise göz açıp kapayıncaya kadar doldurulur. Çıkarılabilir filtre sepeti sayesinde işi biten kağıt filtreyi kolaylıkla atabilir, yenisini kolaylıkla doldurabilirsiniz.

Kireç Çözme Alarmı

Bu özellik size makinenize bakım yapma zamanı geldiğini haber verir. Bu sayede kahvenizin lezzetini etkileyen minerallerin oluşmasının ve makinenize zarar vermesinin önüne geçersiniz. Tahmin işi olmadan harikulade lezzetler. Bunun yanında karafı bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Explore 7 Kahve Makinesi

 • 1600 Watt
 • 1.1 L/ 8-9 Bardak Karaf Kapasitesi
 • 40 Dakika Sıcak Tutma Sonrasında Otomatik Kapanma
 • Borosilikat Karaf
 • Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Karaf
 • Isıtma Tabanı
 • Aroma Ayarı
 • Damlama Önleyici
 • Kireç Çözme Uyarısı
 • Su Seviyesi Göstergesi
 • Kablo Saklayıcı