Sağlıklı yaşayın

Sağlıklı yaşayın

Basit, lezzetli ve sağlıklı yiyecekler hazırlayın

Sağlığımızı korumamız ve iyi hissetmemiz için yemek yemek en önemli unsurlardan biridir. Sağlıklı beslenmenin basit ve eğlenceli olabileceğine her zaman inanıyoruz - kendinizi şımartmak için mükemmel bir fırsat. Dengeli beslenin, işlenmiş yiyeceklerden uzak durun ve kendi yemeğinizi pişirerek sağlıklı yaşayın.


Sıkma gücü

Marketlerde satılan meyve suları ile karşılaştırıldığında yeni sıkılmış meyve ve sebze suları vitamin, mineral ve antioksidan deposudur. Özellikle normal yollardan meyve ve sebze tüketemeyenler için taze meyve suları sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturmaya yardımcı olacaktır. Güne harika başlamak için lezzetli içecekler hazırlayabilir veya yemek seçen çocuklar için besleyici atıştırmalıklar yapabilirsiniz.

Powertilt Masa blenderi

Yenilikçi sürahi eğimi ve bıçakları sayesinde Powertilt masa blenderi her zaman en iyi sonuçları almanızı sağlar.


Fındık ezmesi - lezzetli ve besleyici

Fındık ezmesi harika bir protein kaynağıdır. Kan şekerinizi düzenler, enerji verir ve tok tutar. Fıstık ezmesinin ardından badem ezmesi, kaju ezmesi deneyebilir veya bir adım daha giderek kendiniz bir fıstık ezmesi hazırlayabilirsiniz. Hatta tarçın kullanarak kendi fındık ezmenize farklı bir tat kazandırabilirsiniz. Ekmek, meyve, sebze ile ve hatta tek başına bile harika.

Powertilt Masa blenderi

Eşsiz blender dengesi ile malzemeleri karıştırırken soğuk tutar, böylece ısıya duyarlı yağlara sahip yemişlerin besin değerleri korunur.


Harika soğuk içecekler

Harika soğuk içecekler hazırlamak artık çok kolay. Soğuk içecekleri istediğiniz gibi hazırlayabilir, çeşitli meyveler katabilir veya üstünü mısır gevreği ve yemişlerle süsleyebilirsiniz. Bu şekilde hazırlanan içecekler normal soğuk içeceklerden çok daha lezzetlidir ve kahvaltılarınızı süslemek için birebirdir.

Besin değerlerini korumak için buhar kullanın

Sebzeler vitamin ve mineral açısından zengin bir kaynaktır, ama pişirme yönteminiz bu kaynağın ne kadarının tabağınıza geldiğini doğrudan etkiler. Sebzelerin besin değerlerini saklamasını istiyorsanız pişirme süresini, sıcaklığı ve kullanacağınız sıvı miktarını minimum seviyede tutmanız gereklidir. Bu nedenle birçok sebzeyi pişirmenin en iyi yolu buhar kullanmaktır. Buharda pişirme sebzelerin renklerini ve tatlarını korumasını sağlar.

CombiSteam Pro fırın

Yemeğinizin tadını, besin değerlerini ve görüntüsünü korumak için buhar ile pişirin.