Explore 6 AirFry

Explore 6 AirFry, en sevdiğiniz kızarmış yemeklerin tadını çıkarmanın daha sağlıklı bir yolunu sunar. Doğal, gevrek bir görünüm için malzemeleri her açıdan ısıtmak için sıcak hava sirküle edilir.

Hiç Yağ Kullanmadan

Explore 6 AirFry ile hiç yağ mullanmadan veya çok az yağ kullanarak çıtır çıtır lezzetli sonuçlar elde edebilirsinz. Explore 6 AirFry, en sevdiğiniz kızarmış yemeklerin tadını çıkarmanın daha sağlıklı bir yolunu sunar. Doğal, gevrek bir görünüm için malzemeleri her açıdan ısıtmak için sıcak hava sirküle edilir.

Kızartma, Fırınlama, Kavurma ve Izgara.

Explore 6 AirFry, çok yönlü harika bir mutfak aletlidir. Kızartma, fırınlama, kavurma veya ızgara yapmak istediğinizde birden fazla cihaza gerek duymadan tüm işlemleri bir Explore 6 AirFry ile yapabilirsiniz. 

Ön ayarlı programlarla kolay pişirme.

Önceden ayarlanmış sekiz pişirme programı, lezzetli ve sağlıklı yiyecekler hazırlamayı kolaylaştırır. İster küçük kekler pişirin, ister tavuk veya sebzeleri kızartıyor olun, Explore 6 AirFry kullanımı hızlı ve kolaydır.

Tüm aile için geniş kapasite

Explore 6 AirFryün geniş kapasitesiyle tüm aileniz için sağlıklı yemekler pişirin. Çıkarılabilir sepet, bütün bir tavuğu bir kerede pişirmek için yeterince büyüktür.

Kolay temizlik

Explore 6 AirFryün her bir çıkarılabilir parçası bulaşık makinesinde güvenle temizlenebilir. Böylece AirFry'ı temizlemek, AirFry'da yemek yapmak koadar kolay bir hale gelir.

Dayanıklı paslanmaz çelik tasarım

Explore 6 AirFry, birinci sınıf metalik kaplamasıyla her tezgahta harika görünür.  AirFry'ınızı mutfağınızda sergilemekten ve onunla sağlıklı yiyecekler hazırlamaktan çok memnun olacaksınız.

Explore 6 AirFry

Paslanmaz Çelik 1800W 5.4L Kapasite Dokunmatik LCD Ekran 8 Ön Ayarlı Program Manuel Sıcaklık ve Süre Ayarı Max. Sıcaklık 200 °C Max. Çalışma Süresi 60dk Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Sepet