Keşfet

Yemek Hazırlama

Masterpiece Collection™ blenderlerinin tam listesi
MÜKEMMEL TASARIM

Pürüzsüz ve silinerek temizlenen yüzeylere sahip olağanüstü materyallere sahip mutfak aletleri

Yemek İşleyici kontrol panelinin mükemmel tasarımı

Masterpiece Collection™'ı keşfedin

Masterpiece Collection™ dünyanın en ünlü şeflerinden ilham alınarak üretildi. Her blender titanyum kaplı TruFlow® bıçaklar gibi özellikleri ile mutfağınıza akıllı dokunuşlar getiriyor. Güçlü ve dayanıklı yapısı ile en zorlu malzemeleri bile kesebilir, doğrayabilir ve krema haline getirebilirsiniz.

Mutfak evyesinde bir Masa Blenderi

Hassas doğrama,
maksimum tat

Masa Blenderi ile doğal lezzetlerin tadını çıkarın. Kullanım sırasında malzemelerin sıcaklığını artıran yüksek hızlı blenderlerin aksine, akıllı PowerTilt® tasarımımız sayesinde daha yavaş motorla meyveleri taze tutuyoruz. Böylece meyve ve sebzelerden daha iyi besin alabilirsiniz. Ayrıca çekirdekleri kırmadığı için içeceklerinizin tadı artık bozulmayacak.

Cam bir kavanozda yeni yapılmış bir yeşil sebze içeceği ve bir pipet
Kesin, doğrayın, karıştırın ve çırpın

Özel tasarlanmış kesme ve karıştırma aparatlarımız ile her tekniğin ustası olun

Krema çırpmak için çırpma aparatlı El Blenderi

En sağlıklı malzemeler. En mükemmel tat.

En iyi malzemeleri elde etmek için Fransa'nın harika manzaralarını kullanıyoruz. Ardından bu malzemeleri zengin nohut ezmeli çiftçi çorbasına dönüştürüyoruz. Aileniz ve arkadaşlarınıza harika yemekler hazırlamak için videolu tariflerimize göz atın.

Bir mutfak tezgahında Yemek İşleyici

Mükemmel eğim

PowerTilt® – büyük farklar yaratan ufak bir tasarım değişikliği. Artık yemeklerin iyice karışmasını sağlamak için önceden elle karıştırmanıza gerek yok. Masterpiece Collection™ mutfak robotlarımızın sahip olduğu eğim sayesinde içindeki yiyecekler bıçakların üstünde kalmak yerine bıçaklara doğru yönlendirilir. Kısacası, içine koyduğunuz malzemeler harika bir şekilde yer değiştirerek blenderden geçer.

Yeni lezzetler keşfedin

Masterpiece Collection kullanarak her malzemeden bir sanat eseri çıkarabilirsiniz

Puf böreği harika bir atıştırmalıktır

Horoz mantarlı zeytin ezmeli pofuduk puf pastası

Eşsiz bir eğime sahip olan Masterpiece Collection™, İsveç mutfağından Kalix usulü balık tarifi ile mutfaktaki yeteneklerinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Yemek İşleyici ile kolaylıkla hamuru hazırlayın. Sotelenen horoz mantarlarını ince ince kesin ve ançüezli zeytin ezmesine koyun. Çırpma aparatlı El Blenderini kullanarak taze kremaya hacim kazandırın. Harika atıştırmalığınız hazır.

Mutfak tezgahında duran şık El blenderi

Harika karıştırma gücü,
turbo hız fonksiyonu

El blenderini kullanarak hızlı bir şekilde yumuşak, ipek gibi dokulara zahmetsizce erişebilirsiniz. Eşsiz TruFlow® Pro teknolojimiz malzemelerin tadını ortaya çıkarırken bütünlüğünü de korumaktadır. Temizlemesi ve saklaması kolay bu güçlü el blenderi titanyum kaplama bıçakları ve güçlü turbo motoru ile küçük meyve ve sebzeleri hızla hazırlamanızı sağlıyor. Yumuşak başlığı ise ergonomik yapısıyla kullanımınızı kolaylaştırır.

Bir tencere makarnanın üzerine sebze sosu

El Blenderi harika çikolatalı kekler ve ahududu püresi hazırlayabilir

Profesyonel yaratıcılık

Evinizde restoran kalitesinde yemekleri zahmetsizce hazırlayın. Electrolux, 90 yılı aşkın süredir dünyanın en prestijli restoranları ile birlikte çalışmaktadır, böylece mümkün olan en iyi şekilde cihazlarımızı geliştiriyor ve yeniliyoruz. Masterpiece Collection™ ile sınırları aşmanız için size yardımcı olacak harika tarifler hazırladık.