Product details

700 GreenZone Buzdolabının sızdırmazlık özellikli çekmecesi ayrı bir ortam oluşturarak nemi ideal seviyede tutar. Nemi doğru seviyede tutarak vitaminleri 11 gün boyunca %95’e kadar korur.*

Ürün avantajları

Vitaminleri 11 gün sonra bile %95’e kadar korur*

GreenZone çekmecesi fazla nemi önleyerek sebze ve meyveleriniz için doğru nem seviyesini korur. Nemi doğru seviyede tutarak vitaminleri 11 gün boyunca %95’e kadar korur.*

*Vitamin koruma oranı, 11 gün boyunca GreenZone bölmesinde saklanan yaban mersini meyvesindeki C vitaminini ölçen kurum dışı test sonuçlarına dayanmaktadır.

TwinTech teknolojisi ile yiyeceklerin özsuyu ve nemi %60’a kadar daha iyi korunur.*

TwinTech® No Frost sayesinde dondurucunun buzunu çözmeye gerek kalmaz. Çift soğutma sistemi tek evaporator kullanılan buzdolaplarına göre yiyeceklerin özsuyunu %60 daha fazla korur.* Dondurucuda kuru hava kullanmadığı için ideal nem seviyesini korur ve yiyeceklerin kurumasını önler.*

*Şirket içinde, tek evaporatörlü ve TwinTech Teknolojili buzdolapları arasında yapılan 9 günlük nem seviye ölçümü kıyaslama testi verilerine göre.

Electrolux - Ankastre Buzdolapları - LNT8TE18S3

DynamicAir ile daima sabit kalan soğukluk

DynamicAir, buzdolabınızın içindeki sıcaklığın sabit kalmasını sağlar. Soğuk havanın buzdolabının içinde dolaşmasını sağlar, böylece yiyecekleriniz kapı açıldığında bile ısınmaya karşı korunur.

Electrolux - Ankastre Buzdolapları - LNT8TE18S3

On yıl kompresör garantisi

On yıl garantili kompresörle buzdolabınızı güvenle kullanın. Garanti kapsamına işçilik, nakliye, gaz boşaltma veya doldurma ve genel bakım sırasında oluşabilecek hasarlar dahildir.

Üstte bulunan Dokunmatik Elektronik Kontrollerle özelliklere kolay erişim sağlar

Üstte bulunan Dokunmatik Elektronik Kontroller sayesinde sıcaklığı hassas bir şekilde ayarlayabilir ve Buzdolabı özelliklerine kolayca erişebilirsiniz.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Ürün Kılavuzları

Electrolux cihazınızın kılavuzunu bulun ve indirin.

Garanti

Garanti süreleri, şartları ve ek garanti paketleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bizimle temasa geçin

Yorum ve sorularınızı bize gönderin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.