EXPLORE 7 SERISI

Karıştırmanın yeni bir yolunu keşfedin.

Bir Explore 7 Blender ile her bir malzemenizden iyi şekilde faydalanırsınız. Malzemelerinize hak ettiği saygıyı verin, onların tazeliğini ve lezzetini koruyun. Sadece bir düğmeye basarak yeni karıştırma deneyimini keşfedin. 

Explore PISA on the table

Daha Taze Tatlar İçin Eğimli Karıştırma

Karışımınızın rengini, tadını ve dokusunu en iyi şekilde tutmak için özenli davranılması gerektiğini biliyor muydunuz ? Malzemelerinizi 10 derecelik bir açı ile karıştırarak malzemelerinizden en iyi şekilde faydalanırsınız.

Explore 7 Blender'ın karışımlarınızdan en lezzetli sonucu almanız için düşük sıcaklık desteği ile daha parlak renkler* ve daha taze bir lezzet sunduğu kanıtlanmıştır. 

Malzemeler Hassastır

Karışıma koyduğunuz malzemeler çok küçük bileşenlerden oluşurlar. Çok hızlı bir şekilde karıştırdığınız zaman bu bileşenlere zarar verirsiniz. Böylece karışımınızın rengi ve tadı daha çabuk kaybolur.

Bu yüzden doğru hızda karıştırmak çok önemlidir. Doğru Hızda karıştırmak malzemelerinizi renk kaybından koruyacak, aromasını ve lezzetini canlı tutacaktır.

PowerTilt® Technology kanıtlanmış daha iyi bir lezzet için

Electrolux tarafından icat edilmiş ve pantentlenmiş PowerTilt Technology® dünyanın dört bir tarafında, gastronomi okulu Le Cordon Bleu tarafından ünlenmiş aşcılar tarafından takdir edilmektedir. Şimdi bu PowerTilt Technology®'yi Explore 7 Blender'a uyarladık.  

PowerTilt Technology® düşük sıcaklık yapısı ile daha mükemmel bir kıvam sunar.

- Le Cordon Bleu

Eğik açı, malzemelerin sirkülasyonunu istikrarsız hale getirerek her bir malzemenin en etkili şekilde karışmasını sağlar. Bu, sizin karıştırma işlemini doğru hızda ve sıcaklıkta yapmanızı sağlar.

Akıllı hız kontrolü

Blender, malzemelerinizin türü veya karışımınızın miktarı fark etmeksizin sabit hızda karıştırma işlemi yapmak üzere tasarlandı. Dondurulmuş veya taze malzemeleri kendiniz veya tüm aileniz için karıştırın - Sonuç her seferinde tutarlı olacaktır.

Her zaman yiyeceklerin kalitesi korunur, siz istediğiniz sonuçları elde edersiniz***.

Camda Smoothie'ler

Eşsiz pulse özelliği – tam istenen kıvam

Diğer Blender'lardan farklı olarak, Explore 7 Blender, farklı hız ayarlarında pulse özelliğini kullanmanıza olanak verir. Pulse özelliği, hava boşluklarını azaltmak ve malzemelerin yüzeyde yüzmesini engellemek için malzemeleri aşağı, bıçaklara doğru çeker.

Bu, pürüzsüz veya parçacıklı olsun, her tarifinize en doğru ve eşit kıvamı vermenize yardımcı olur.

Önceden ayarlanmış tarif programları

Her tarifin kendince mükemmel olmak için  optimal hızlar ve pulse özellikleri seti mevcuttur. Smoothie'ler, buz kırma, içecekler ve çorbalar için önceden ayarlanmış tarifleriniz var**.

Arzunuz ister harika kıvamlı smoothie'ler hazırlamak, ister çorbadan yavaşça ısı salımı ile tüm aromayı almak, veya içecekleriniz için kusursuz buzu yapmak olsun, her program size harika sonuçlar verir. 

Pisa Tarif Programları

Modellerimiz

 • - PowerTilt Technology®
 • - Akıllı Hız Kontrolü
 • - 4 Tarif Programı
 • - Eşsiz Pulse Özelliği
 • - PowerTilt Technology®
 • - 3 Tarif Programı
 • - Eşsiz Pulse Özelliği
Blender Aksesuarları: meyve suyu filtresi, taşınabilir şişe, çoklu doğrayıcı

Doğru aksesuarlar ile kusursuz karıştırma deneyimi

Karışımlarınızdan harika sonuçlar almanız için farklı aksesuarlar vardır. Aksesuarlar, gündelik veya ziyafet tariflerinize kolayca uyacak kadar çok yönlüdürler. Farklı modellerin farklı aksesuarları vardır.

 • Meyve suyu filtresi
  Meyve suyu filtresi

  Sürahiye takılabilen meyve suyu filtresine meyve ekleyerek kendi meyve sularınızı hazırlayın, gücün meyveleri bıçaklara doğru çekmesini ve ardından filtrasyon ağından geçirmesini izleyin.

 • Taşınabilir Şişe
  Taşınabilir Şişe

  Taze karıştırılmış karışımınızı taşınabilir şişeye dökün ve karışımınız sizinle beraber istediğiniz yere gelsin. 

 • Çoklu Doğrayıcı
  Çoklu Doğrayıcı

  Bademleri biraz yağ ile minidoğrayıcıda karıştırırsanız minidoğrayıcı size badem yağı verir. Bu çoklu doğrayıcı ile soğan doğrayabilir hatta et bile öğütebilirsiniz. 

*Yüksek hızlı bir blender ile karşılaştırıldığında, belirli bir tarif için Electrolux Global Teknoloji Merkezinden laboratuvar test sonuçları.

**İçecek tarifimiz yalnızca en üst modellerimiz, Yumuşak Kum Rengi ile sunulur.

***Akıllı Hız Kontrolü yalnızca en üst modelimiz, Yumuşak Kum Rengi ile sunulmaktadır.

Her tarif için lezzetli bir karışım

Salsalardan smoothielere, ön ayarlı programlar ve pulse özellikleri arasından malzemelerinize ideal kıvamı verecek olanı seçin. Böylece sevdiğiniz sağlıklı, günlük yiyecekleriniz her zaman olağanüstü olur.

Compact blender in Soft Sand

Eşsiz Pulse Özelliği – tam istenen sonuçlar

Diğer Blender'lardan farklı olarak, Explore 7 Blender, farklı hız ayarlarında pulse özelliğini kullanmanıza olanak verir. Farklı hızlardaki pulse özelliği, her seferinde her bi tarif için doğru kıvam ve sonucu verir.

Farklı pulse ayarları ile yapıldı

Tarif programlarının önemi

Önceden ayarlanmış tarifler, tek bir hız ile karıştırmayla karşılaştırıldığında daha üstün sonuçlar verir.

Önceden ayarlanmış tarifler, kıvam ve lezzet deneyimini geliştirmek için farklı hız, duraksama ve pulse aşamaları ile tasarlanmışlardır.

Crushed ice and smoothie

Modellerimiz

Blender için aksesuarlar

Doğru aksesuarlar ile kusursuz karıştırma deneyimi

Karışımlarınızdan harika sonuçlar almanız için farklı aksesuarlar vardır*. Aksesuarlar, gündelik veya ziyafet tariflerinize uyacak kadar çok yönlüdürler.

*Farklı modellerin farklı aksesuarları vardır.

 • Çoklu Doğrayıcı Kavanoz
  Çoklu Doğrayıcı Kavanoz

  Bademleri biraz yağ ile mini doğrayıcıda karıştırırsanız mini doğrayıcı size badem yağı verir. Bu çoklu doğrayıcı ile soğan doğayabilir, hatta et bile öğütebilirsiniz.

 • Taşınabilir Şişe
  Taşınabilir Şişe

  Taze karıştırılmış karışımınızı taşınabilir şişeye dökün ve karışımınız sizinle birlikte istediğiniz yere gelsin.

 • Soğutma Çubuğu
  Soğutma Çubuğu

  Taşınabilir şişe için soğutma çubuğu. Spordayken bile karışımınız soğuk kalsın.