Rengarenk olsun

Rengarenk olsun

Baş döndüren bir dünya

Yaratıcılığınızı konuşturun ve gündelik etkinlikleriniz küçük dokunuşlarla bir efsaneye dönüşsün. Dönüp geriye baktığınızda, çoğunlukla büyüttüğümüz şeylerin aslında ne kadar da önemsiz olduğunu görürüz. Electrolux olarak her gününüzü renkli ve anlamlı hale getirmeniz için çalışıyoruz.

TwinTech

Daha fazla lezzet ve daha iyi korunan taze görünüm için nem kontrollü soğutma.

Kavanozda Öğle Yemeği

Sadece reçel ve turşular için kullandığınız kavanozlar artık yepyeni bir amaca hizmet ediyor. Sefer tasınız artık çok daha kullanışlı ve şık olacak. Cam kavanozlar plastik kaplara göre çok daha kolay temizlenir ve çevre dostudur. Hem çantanızda, hem de dolabınıza kolayca taşıyabilir ve saklayabilirsiniz. Cam kavanozlar zamana meydan okuyan ve her zaman şıklığını koruyan yapısıyla en basit salatayı bile bir sanat eserine dönüştürür.

Beklenmedik tatlarla karşılaşabilirsiniz

Pişirirken neleri çöpe attığınıza dikkat edin. Atılması gerektiğini düşündüğünüz şeyler aslında harika bir lezzet kaynağı olabilir. Yemek hazırlarken malzemelerinizin tamamını kullanmaya çalışın. Sadece çevreye duyarlı olmakla kalmayacak, beklenmedik ve baştan çıkaran yeni lezzetler keşfedeceksiniz.

 • 1
  Çıtır çıtır patates

  Patates kabukları genellikle kesildikten sonra atılır. Bunun yerine, biraz zeytin yağı ve biraz tuz ile fırında kızartabilirsiniz. Misafirlerinize lezzetli, çıtır çıtır bir atıştırmalık hazırlayın.

 • 2
  Pancar yapraklı pesto

  Pancar yaprakları çok besleyicidir, A ve K vitamini açısından zengindir. Yaprakları hızlıca soyarak fesleğen, bir diş sarımsak, çam fıstığı, zeytin yağı ve bir parça tuz ile karıştırarak lezzetli bir pesto sosu hazırlayabilirsiniz.

 • 3
  Brokoli salatası

  Köklerini saklayın! Brokolinin üst kısımlarında olduğu gibi kök ve gövde kısmı da besleyici özelliklere sahiptir. Keskin bir sebze soyucu ile sapları ince ince kesin ve harika salata malzemeleri hazırlayın.

Yaratıcılığınızı paylaşın

İndüksiyon ocaklarımız için geliştirilen Plancha ızgaramız sayesinde harika ızgaralar yapabilir ve direkt sofraya servis edebilirsiniz. Bırakın misafirleriniz leziz etler ve sebzeleri sıcak plancha ızgaranın üzerinden tabaklarına alarak tadını çıkarsın.

En sevdiğiniz lezzetler her mevsim sizinle

Böğürtlen gibi meyveler ve şifalı bitkiler mevsimlerinde güzeldir. Electrolux'ün ani soğutma işlevi sayesinde mutfağınızda kendinize ait bir markete sahip olabilirsiniz - hem de tüm yıl boyunca. Çeşitli lezzetleri mevsiminde dondurun ve tüm yıl tadını çıkarın. Derin dondurucunuzda adaçayı, biberiye, kekik ve mercanköşkü gibi bitkileri zeytinyağı içinde buz kalıbına koyarak dondurabilirsiniz. İstediğiniz yemeğe lezzet katmak için donmuş küpleri kullanabilirsiniz.

Ani soğutucu

Anında dondurma teknolojisi meyvelerinizi, bitkilerinizi ve malzemelerinizi taze, lezzetli ve formunu koruyarak saklar.

Gökkuşağı Simitleri

Gökkuşağı simitleri pişirerek kahvaltılarınıza neşe katın. Anavatanı Brooklyn ve New York olan gökkuşağı simidinin tadı normal simitten hiç de farklı değildir. Üzerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Geleneksel simitler çıtır çıtır olması için önce suda kaynatılır – buharlı fırınlarımız ile bu karmaşık adımı yapmanıza gerek kalmadan tadından vazgeçemeyeceğiniz simitler pişirebilirsiniz.