s-bag® orijinal toz torbası

s-bag® orijinal toz torbası

S-Bag torbalar yeni tasarımların kavuşuyor!

Eviniz mümkün olan en temiz şekilde tutulmalıdır. Toz torbaları sağlığa zararlı olanlar da dahil bir çok partikülü içine hapseder.Bu sebeple 75 yıllık toz torbası geliştirme uzmanlığımızın verdiği tecrübe ile toz torbalarımızı yeniden tasarlamaya karar verdik. 

Yeni S-bag mühürleme sistemi toz torbanızı değiştirirken tozların kaçmasını engelleyerek size daha fazla hijyen sunarken aynı zamanda süpürgenizin ömrünü de uzatır. 

Sürdürülebilir

Sürdürülebilirlik bizim için çok önemli bir kriterdir. S-Bag fabrikamızın elektriğinin %25 kadarı fabrikamızın çatısındaki solar panellerden sağlanır. Bu sayede karbon ayak izimizi yıllık 90 ton azaltmaktayız* 

Paketleme materyali ise %100 geri dönüşüm kartondan yapılmıştır. Yeniden tasarlanan S-Bag torbalarının çevresel etkisinin mümkün olan en düşük düzeyde olduğundan emin oluyoruz.

* Solar paneller Ekim 2019'da kullanıma başlanmıştır

İşveç Kalitesi

Yeni toz torbalarımız Nygård, İsveç'te bulunan fabrikamızda üretilmekte ve üretimde kullanılan tüm materyal Avrupa içinde temin edilmektedir. Yeni S-Bag'in üretiminde eski modellere kıyasla %13 daha az su ve %18 daha az enerji kullanılmaktadır.

Fabrikamız ISO 14001 sertifikalıdır ve sağladığımız yüksek üetim kalitesi dolayısıyla gururluyuz.


Geliştirilmiş Tasarım

Yeni S-Bagler klasik kağıt toz torbalarına kıyasla %50 daha uzun süre dayanacak şekilde optimize edildi. 

Yeni S-Bag'i tamamen doldursanız bile yine de yeni mühürleme sistemi toz torbasının patlamamasını veya sızdırmamasını garanti eder. 

Daha Sağlıklı ve Temiz Bir Evde Yaşayın

Yeni mühür sistemi toz ve diğer tüm sağlığa zararlı partiküllerin yakalanıp torbanın içinde hapsolmasını garanti eder.


Soluduğunuz havayı partiküllerden temizlerken süpürgenizin kullanım ömrünü uzatır. 

S-Bag Çeşitleri