Hakkımızda

Hakkımızda

Daha İyi Bir Yaşam İçin İsveç'te Tasarlandı.

İsveç değerlerini ve doğa ile ayrılmaz bağlarını geliştirerek, açıkça tanımlanmış bir amaç için ürünler yaratıyoruz. Gelecek nesilleri düşünerek gezegenimizin ekolojik dengesini korumak için çabalıyoruz. Tek gayemiz yeni tat deneyimleri yaratmak, kıyafetlere özen göstermek ve evdeki refahı artırmak değil. Biz insanların daha iyi ve daha yaratıcı yaşamalarına yardımcı oluyoruz.

100 Yıldır Daha İyi Bir Yaşam

Electrolux 100 Yıldır daha iyi bir yaşam kalitesi sunuyor. Bugüne kadar başardıklarımızla gurur duyuyoruz fakat dinlenmeden hedeflerimize doğru ilerlemeye devam ediyoruz. “Daha İyi Bir Yaşam” programımızın bir parçası olarak günümüz ve gelecekteki çözümleri arıyoruz.

Hayatı Daha İyiye Şekillendiriyoruz

Çevreye özen göstermek şirketimizin hedefinin bir parçasıdır – “Hayatı Daha İyiye Şekillendir”. Dünya lideri ev eşyası üreticisi olarak, insanların ve tüm gezegenin günlük yaşamlarını kapsayan değişikliklerin öncüleri olarak gerçekliği etkilemek istiyoruz.

Profesyonel Bilgi ve Tecrübe

100 yıllık mirasımız ve profesyonel şeflerin gereksinimlerini karşılamadaki kapsamlı deneyimimiz sayesinde, mutfağınızın tüm potansiyelini kullanmanıza izin verecek cihazlar üretiyoruz.

İsveç Değerleri

1919'da İsveç'te kurulduğumuzdan beri, yaşam tarzımızın etkisi altında oluşan her şeye inanıyoruz. İsveç değerlerini ve doğa ile ayrılmaz bağlantılarını geliştirerek, açıkça tanımlanmış bir amaç için ürünler yaratıyoruz. Bu ürünler kıyafetlerinizi özenle yıkayan, bu sayede kıyafetlerinizin daha uzun süre yeni gibi gözükmesini sağlayan çamaşır makineleri; yemeklerinizden en iyi lezzeti almanızı sağlayacak mutfak aletleri ve evinizin refahını artıracak çözümler.