Ödüller

Kazanılan Ödüller

Modern ve şık tasarımlar

Tüm ürünlerimizi evinizi güzelleştirmek ve çaba göstermeden kullanmanız için tasarladık ama ürünlerimiz modern tasarımları ve yenilikçi özellikleriyle ödüller kazanır. 

FreshPlus fridge freezer

As the first fridge freezer with fully customisable storage, RedDot have awarded FreshPlus with an outstanding design award. Whatever's on your shopping list, the CustomFlex storage allows you to truly store the fridge your way. 

Infinite™ Pure indüksiyonlu ocaklar

Infinite ™  indüksiyonlu ocaklar, indüksiyon teknolojisi ve sezgisel kontrolün tüm avantajlarını size sunar. İlham verici olan kendine özgü tasarımı, şık şekli ve iki parçalı camı size İskandinav bir his içerir.

UltraCare™ Eco Çamaşır Makinesi 

UltraCare™ Eco eşsiz ve yenilikçi 'deterjan ön karıştırma' teknolojisi ile kazandığı RedDot ödülü ile sınıfının en yüksek performanslı çamaşır makinesidir. Standart makinelerin iki kat yumuşatıcıyla dahi sunamadığı mükemmel kumaş yumuşatma performansını sunan UltraCare™ Eco çamaşır makinesi, İskandinav anlayışı ile yenilenen şık tasarımı ile yalnızca giysileriniz için değil, eviniz için de mükemmel bir seçim olacak.