.

.

Ödüllü İsveç Tasarımı

Ürünlerimizi kullanıcılarımızı düşünerek tasarlıyoruz – Bu sayede hem güzel görünen hem de her ayrıntıda kullanımı kolay ve zarif ürünler ortaya çıkartmış oluyoruz. Ürünlerimiz düzenli olarak “Ergonomi, İskandinav Tasarım Ödülü ve Yenilikçi Tasarım” tarzı ödüller kazmaktadır.

QuickSelect Bulaşık Makinaları

QuickSelect bulaşık makinesi hattı, bulaşık makinesini kontrol etmek için yeni bir yaklaşımı temsil eder. Kullanıcı kullanımı kolay bir arayüzle yıkamanın ne kadar sürmesini istediğini seçer ve cihaz yıkama döngüsünün en uygun parametrelerini seçer ve potansiyel enerji tüketimi hakkında bilgi verir.

QuickSelect özelliği, tek dokunuşla en iyi temizlik sonuçlarını elde etmenizi sağlar. Yıkamanın süresini ayarlamak için kaydırın. Hepsi bu kadar - Makineniz gerisini halleder. 

QuickSelect bulaşık makineleri, 2019 iF Tasarım Ödülüne layık görülmüştür

Tüm Mutfaklara Uyan Tasarım

Zarif, şık ve modern tasarım her mutfağa mükemmel uyum sağlar. Yalnızca ComfortLift® bulaşık makinesi, mutfağın ve dairenin iç tasarımına ideal şekilde uyum sağlar. Stilin ve en iyi teknolojinin eşsiz kombinasyonu prestijli bir Altın Ürün Tasarım Ödülü ile ödüllendirildi.

Evinizin Tek Süpürgesi – Pure F9

Pure F9 Şarjlı Dikey Süpürgeler iF Tasarım Ödülü ile ödüllendirilmiştir.

Pure F9, geleneksel bir elektrikli süpürgenin performansını kablosuz süpürgenin özgürlüğü ve çok yönlülüğü ile en iyi şekilde birleştirir. Evinizde ihtiyacınız olan tek süpürge

Explore 7 Blender

Explore 7 Blender, Kırmızı Nokta Tasarım ödülü ile ödüllendirilmiştir.

Explore 7 Blender, her bir malzemenizden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Malzemelere, en iyi lezzetlerini ve tazeliğini korumak için hak ettikleri özeni gösterin. Yeni bir karıştırma yönetimini keşfedin – Tek bir tuş ile.

iF Tasarım Ödülü 2018

Pure D9 elektrikli süpürge, yenilikçi tasarım ve teknoloji alanlarında prestijli iF Tasarım Ödülünü kazanmıştır.

FlowMotion Sistemi sayesinde pürüsüz hava akışı ile süpürme deneyimini keşfedin. Büyük XL Easy-Roll Tekerlekler ve patentli başlık tasarımı, daha sessiz süpürme ve ödünsüz performans sağlar.