Satın Alma Reberi

Sizin İçin En Uygun Elektrikli Süpürgeyi Bulun

Toz Torbalı veya Toz Torbasız

Toz Torbalı veya Toz Torbasız?

Toz Torbalı  elektrikli süpürgeler tozu toz torbasına mühürler. Ayrıca Hijyenik kapanma sistemine sahip S-Bag toz torbaları sayesinde toz torbası değiştirme işlemi daha hijyeniktir. Elektrikli süpürgeniz toz torbası dolduğu zaman size haber verecektir.

Toz Torbasız elektrikli süpürgelerde toz torbası tedarik etmek gerekmez. Toz haznesini boşalttığınız dilediğiniz kadar süpürge yapabilirsiniz.

Kompakt veya Tam Boyutlu?

Eğer yaşam tarzınız veya evinizin boyutu sık temizlik gerektiriyorsa daha büyük kapasiteli bir elektrikli süpürge tercih edebilirsiniz. Bu sayede toz haznesini sık sık boşaltmanız veya toz torbasını çok sık değiştirmeniz gerekmez.

Daha küçük bir eviniz veya evinizde merdivenleriniz varsa kompakt bir süpürge sizin için daha uygun olacaktır. Böylece hem ev içinde kullanımı hem de saklaması daha kolay olacaktır.

Kolaylık

Kablolu mu yoksa kablosuz bir süpürge mi?

Kablolu süpürgeler genellikle şarjlı süpürgelere kıyasla daha güçlüdürler. Bazı modellerin sahip olduğu 12metre süpürme yarıçapı tek bir priz ile birçok odayı temizlemenize imkan sağlar. 

Kablosuz Süpürgeler daha rahat hareket eder, her an elinizin altında bulunurlar ve temizlemesi zor yerleri şarjlı süpürgeler ile temizlemek daha kolaydır. Şarjlı Dikey Süpürgelerimiz yüksek performans ve tek bir şarjla 60 dakikaya kadar kullanım sunarlar.

Temizliği Sizin Yerinize Robot Yapsın

Temizliği sizin yerinize robot süpürgenin yapmasının nasıl bir rahatlık olduğunu keşfedin. Akıllı telefonunuz ile dilediğiniz yerden evinizin temizlenesini sağlayabilirsiniz. 3D nesne algılama sistemi ile donatılmış Electrolux Robot Süpürgeler ile tam otonom temizliği deneyimleyin.

Zemin Türleri

Elektrikli Süpürgenin başlıklarının evinize uygun olması önemlidir.

Halılar – Bir döner fırçaya sahip Turbo Başlık halınızın derinlemesine temizliğini halıya yapışmadan zahmetsiz bir şeklilde yapmanızı sağlayacaktır. 

Parke veya Fayans (Sert Zeminler)Sert zemin başlıkları parke ve fayansların arasındaki tozları ve parçacıkları temizlerken zeminlerinizi çizmeyecek kadar nazik olmaları için tasarlanmışlardır. 

Elektrikli süpügelerdeki ana başlıklar genellikle hem sert zemin hem de halı moduyla birlikte gelirler. Fakat bu işler için özel olarak tasarlanmış başlıklar kadar iyi performans gösteremezler. Bir sert zemin başlığı ile halılarınızı süpürmeniz halının tüylerinin başlığın ağzını tıkayacağı ve  başlık halıya yapışıp kalacağı için bir işkence haline gelebilir. Veya bir Turbo Başlık ile sert zeminleri süpürmeye çalıştığınızda döner fırça yerdeki parçacıkları iterek etrafa saçabilir. Bu sebeple her zemin türüne uygun olarak tasarlanan başlık kullanmak önemlidir. 

Tüylü Dostlarımız ille Temiz Bir Ev

Evcil hayvan tüylerini temizlemek bazen çok zorlayıcı olabilir. Özellikle halılar ve mobilyalar gibi kumaşlar üzerinden. Evcil hayvan tüylerinden kurtulmanın en ideal yolu Turbo başlık kullanmaktır. Fırça tüyleri yakalamakta sizlere büyük yardımcı olur. ANIMAL model elektrikli süpürgeler bu iş için özel olarak tasarlanmış başlıklar ile gelmetedir. ANIMAL model süpürgeniz yoksa üzülmeyin. Bir Evcil Hayvan Bakım Kitini sonradan da edinebilirsiniz. 

Modelinizi Seçin

Artık sizin için en uygun modeli seçmek için hazırsınız.