A Home Made By You

Electrolux elektrikli süpürgeler ile

kendi temizlik yönteminizi bulun

Bir evin yuva olması için gerekenin etrafınızda gerçek konforu hissetmeniz olduğunu biliyoruz.

Rahatınızı önemsiyoruz

Hayatınızın bir parçası olan evcil hayvanlarınız evinizde iz bıraktığında Animal Care Collection™ ile her şeye hazırlıklısınız. Elektrikli süpürgelerimiz, afacan ve tüylü evcil hayvan sahipleri için özel olarak tasarlandı. Muazzam çekim kuvveti ile lekesiz halıların tadını çıkarırken alerjen filtresi ile taze, temiz bir çevrenin konforunu yaşayın.

Çevrenize özen gösterir

%70 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen çevre dostu elektrikli süpürge serimiz The Green Collection™ ile hem evinize hem de çevrenize değer katın.

UltraSilencer Zen'in kablosu sayesinde tüm odaları yorulmadan gezin

Happy Vac

Dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi ile temizlikten sonra iç huzuru keşfedin. Etkileyici gücü ve her köşeye uzanan yapısı sayesinde minimum efor ile tüm evinizi temizleyebilirsiniz. Ona Happy Vac denmesinin bir sebebi var, UltraSilencer™ Zen ile güçlü temizliğin tadını çıkarın.

MotionSense oturma odasını temizlerken dinlenen bir kadın

Her yere girmek için şekil alır

Kusursuz bir temizlik sağlayan MotionSense™, diğer robotik elektrikli süpürgelerin sadece hayal edebileceği yerlere ulaşabilir. Parmağınızı bile kaldırmadan kapsamlı bir temizlik sağlamak için halıların ve hatta eşiklerin üstünden geçebilir.